Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Кияни самі вирішать, як виглядатиме Будинок меблів

7 листопада 2014, 14:41

Олена Расенко

Керівництво вже вклало в реконструкцію будівлі магазину близько одного мільйона гривень

Як виглядатиместоличнийБудинокмеблів,вирішуватимутькияни.Незабаромнасайтікультовогомагазинуз'являтьсяпершіескізифасадубудівлі,йогоцентральноговходу.Користувачіза допомогою голосуваннязможутьвибрати здекількохваріантівабо навітьзапропонувати своєбаченняновогодизайнумагазина.Особливобудуть радіпропозиціяммолодихукраїнськихдизайнерів.Вибиратиі прийматиостаточнерішенняпо дизайнуБудинку меблівбуде знаменитийіталієцьДжорджіоСорессі.

Запрошеназіркавжемаєзаплечимавеликий досвідоформленняторговихбудинків і нетільки.Йогодизайнерські роботи,декорбудівельдобревідомі нетількивІталії,алеізаїїмежами.Сорессітакожвжеспівпрацювавз київськимБудинкоммеблів.За його проектамивмагазинібув зміненийхол,другийповерх,виробленозонуванняпростору.

"Ідеїбулимоїми,алематеріал, з якимяпрацював, був проведений вУкраїні.Всі робочі,фірми-підрядникитакожбулимісцеві.Повиненсказати,щоялегкознайшов спільнумову зукраїнцями.Вониодразу,буквальнональотусхоплювалимоїідеї,розумілимоїпропозиції,можедесь непогоджувалися,заперечували,алеразомнамвдалосястворити щосьпрекрасне ісучасне,красиве.Упевнений,щоіекстер'єрмагазинумизможемозмінитина краще.І цекультова будівлябуде щедовгорадуватиоко киян",-впевненийкреативнийдиректортрьохіталійськихбудинківмеблівGiorgio Collections,Erba Italia Furniture,Constanini Pietro.

Реклама

[LINKED_ARTS]

В тренді
Евакуйованих з Дохи українців не випускали з літака і відправили на обсервацію (відео)

ФасадстоличногоБудинку мебліввжепочалиміняти,і незабаром вінзаграєнасонцісіримісинімсклом.

"Ми дужеуважноставимосянавітьдо відтінківцьогоскла.Наприклад,підрядникипривезлинамсіре ісинєскло.Але останнєнамдовелосяїм повернути.Воно небулотогокольору,про який ми знимидомовилися.Напевно,будутьйогоперефарбовувати",-розповідаєдиректорз розвиткуЦентральногоБудинку меблівІринаБєлкіна.

Зовнішнійдизайнмагазинавжедавно незмінювався.Його виглядзалишивсятакимже,яким він бувщеврадянськічаси.ТомувБудинкуМеблівсподіваються,що завдяки співпрацізі знаменитиміталійцемйогозовнішнійвиглядстанебільшяскравиміпривабливим,що,всвоючергу,підвищитьінтересмешканців столицідо продукціїмагазину.

ЦентральнийБудинокмеблівпереживаєзаразнепростічаси.ЗасловамиІриниБєлкіної,йогообсягпродажів впавна30%.Популярність серед покупцівзберігаєм'які меблі,спальні гарнітурита вітальні.

У реконструкціюбудівлікерівництвомагазинувжевклалоблизькоодногомільйонагривень.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...