Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Білій Церкві відключили опалення через аварію на газопроводі

7 грудня 2018, 11:04

Без газу залишили котельні, щоб не залишати без газу житлові будинки

/ Фото: Данило Павлов

УБілійЦерквінагазопроводівисокоготискувБілійЦерквісталасяаварія.Врезультатівмістівідсутнє опалення.Про ценасвоїй сторінцівFacebookповідомивмермістаГеннадійДикий.

Градоначальникпідкреслив,щоначасліквідаціїаваріїтимчасовоприпиненогазопостачаннякотеленьвмісті.Прицьомуаварійніроботиобіцяютьпровестипротягомтрьохнайближчихгодин
.

1_43

Реклама

"За інформацією"Київоблгазу",нагазопроводівисокоготискусталасяаварія.Длятогощобзберегтигазопостачаннявбудинкахбудетимчасовоприпиненогазопостачаннякотелень,відповідноприпинитьсятеплопостачання",-розповівмерміста.

Нагадаємо, 5 грудня на Оболоні вКиєвів186будинкахзниклоопаленнячерез порив магістральноготрубопроводу.Тепла небулов160житловихбудинках,16дитсадкахі10школахрайону.Аварійніроботибулипроведеніоперативноіопаленнявключиливже6 грудня.

Крім того, на ЧоколівськомубульварівКиєвіставсяпрориввтепловому колекторі.УСолом'янськомурайонібезтеплазалишилися750будинків,зних509житловихбудинків,10лікувальнихустанов,23дитсадківі11шкіл.Аваріянатепломережітакожбулаоперативноусунена.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...