Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У підземці Києва покажуть депортацію кримських татар

6 листопада 2018, 09:33

Олександр Марущак

На зводі станції з'явився портрет красивої дівчини

/ Фото: Олександр Марущак

ЗнаменитийхудожникМатаРудазКоста-Рікималюєновучастинумасштабногомуралу настанціїметро"Осокорки"вКиєві.Настіністанціїз'явилисяобрисиобличчякрасивої дівчини,якаодягненавтрадиційнийдлякримськихтатарголовний убір.Такожнапередньомупланівиднообрисивеличезногобукетатюльпанів.

РанішеМатаРудавразивкиянкрасивиммуралом"Берегиня"(провулокТарасаШевченка,1/2).Яквиявилося,темумалюнкана"Осокорках"художникупідказавтаксист
.

"КолихудожникбуввостаннійразвКиєві,йогопідвозивтаксист,якийпереїхавдо столицізКримуізнає англійську.Вінрозповівйомусумнуісторіюкримськотатарськогонароду,якйоговрізнічасиутискализ бокуРосії.Художниктаквраженийпочутим,щовирішивприсвятитисвіймалюнокнастанціїсаме цій темі",-розповілисайту "Сегодня" організатори.

Крім портрету дівчини у скорботі, на задньому плані буде зображена фотографія людей, якібулидепортованізпівостровавпершоюхвилюдепортації.Раритетнефотохудожникзнайшоввархіві,ітеперйогозможутьпобачитикияни.

Реклама

Нагадаємо, на "Осокорках" втілюють художній проект під назвою More than Us.Створюєтьсямонументальниймалюнок,якийповиненоб'єднатипоглядивосьмихудожниківсвітовогорівня.

Всі подробиці в спецтемі Метро у Києві

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...