Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Каски активістів Майдану продадуть з аукціону (фото)

16 липня 2014, 10:27

Ірина Гінжул

Отримані гроші підуть на допомогу військовим в зоні АТО

Розписні каски передали на аукціон

Розписні каски передали на аукціон

На інтернет-аукціонівКанадіпродаютьрозмальованікаски,що належалиактивістам із Майдану.Одинз такихреволюційнихлотіввже пішовза тисячудоларів.Його власникомстав американецьукраїнського походженняАндрійФилипович.За словамиорганізаторів аукціону,всі грошівід продажупідуть на допомогусолдатам,які заразвоюютьнаСходіта їхнім родинам."Тисячудоларівмивже перерахувалидо Києва,вони будуть розподіленіміж чотирмародинами загиблихнаСходіхлопців зтретинсотніМайдану",- розповіла "Сегодня" одназ організаторіваукціонуГалинаКарпенскі,додаючи,що іноземціперераховуютьгроші на рахункизагиблих,якіопублікованівсоцмережах.

___n__

Лоти.Сотникипередалисвоїкаскидляінтернет-аукціону

Реклама

АУКЦІОН. Проданукаску(жовтогокольору,розписанаводостійкимимаркерами)виставилина аукціон25 червня постартовій цінів $50,а завершивсяаукціонсумою -$1000.Другукаску(оранжевогокольору)виставлятьна аукціонвже на цьому тижні,вчетвер."Грошівід продажу цієїкаскимивідправимодо Києва,вони підуть напокупкубронежилетівдлябійців, які воюютьнаСході",- розповілаКарпенскі.

2_n__

Продали.За першукаскузаплативтисячу доларів

В аукціоніможуть брати участьжителіСША,Канади та Європи.Трикаски- двірозмальованімаркерами,а однафарбами-наній зображенийлетитьбілийангелі воюючісамобороновци,передалипредставникам українськоїдіаспоривКанадісотеннікі3-йсотні."У насбулотрибудівельнихкаски,які миносили долютневихподій,коли стало зрозуміло,щопластмаса незахиститьвід куль.Длянас цікаски-пам'ятьпро пережиті подіїнаМайдані,але ми розуміємо,що від нихбудебільше користі,якщоїх продати,агрошіпередатина лікуваннябійцямабона допомогу сім'ямзагиблих хлопців",- розповів "Сегодня" сотниктретинсотніМайдануОлександрЯрощук.

За його словами,каскирозмалюваливУкраїнському домідвоєкиївськиххудожників."Каскаіз зображеннямбілогоангелаівоюючимиактивістами- мояробота.Всьогоз груднязасіммісяцівярозмалювавпонад дві тисячікасок,аадже доМайдану нетворивбільше15років.Спочаткумалювавкольоровимиводостійкимимаркерами,апотім перейшов нафарби.Зараз яхочурозписатищеоднукаску- на нійбуде зображенасценабитвинаГрушевського.Її тежвиставлятьна аукціон.Знаєте,у мене єідея,намалюватиповторновсе2000касокі виставитиїх на аукціон,може хочтакми допоможемонашимсолдатам.Всі варіантималюнківязберіг",- розповів "Сегодня" художникЮрійЯцківна прізвисько "Пікассо"
.

В тренді
У Києві автомобіль вилетів на зустрічну смугу і перекинувся

Реклама

ХУСТКА КРАСУНІ. Також на аукціон виставленоукраїнськухустку,вякійвзимку насцені МайдануспівалаОксанаШараневич- віце-міс конкурсу"МісУкраїнська діаспора-2013".Гроші відпроданоїшаліпідуть на лікуваннясолдатаДмитраВинниченка.Під часАТОнаСходіхлопцевірозтрощилоногу.

2n__

Хустка. В ній Оксана Шараневич співалапіснінасцені Майдану

В музеї хочутьпіаніно іпосуд

Реклама

ПолюєзаатрибутикоюМайдану іМузейісторії Києва."Нашіспівробітникизібрали близько500експонатів- розмальованікаски,простреленіщити,агітаційні листівкита газети,бронежилетиі навітьдерев'януміні-катапульту.Дляповної колекціїнам невистачаєпосуду,якою користуютьсяактивістиі синьо-жовтогопіаніно,наякому граютьактивісти",- розповіла "Сегодня" заступникдиректораМузеюісторії КиєваКатерина Романова.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...