Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Генплан Києва обійдеться в 20 мільйонів гривень

27 жовтня 2014, 14:52

Генплан розроблявся з 2008 року 11 науковими установами

Інститут генплану Києва оцінює розробку генплану

Інститут генплану Києва оцінює розробку генплану / Фото: Сергій Ніколаєв

Комунальнепідприємство "Інститутгенеральногоплану Києва"оцінюєрозробкугенеральногоплану, що передбачаєрозвиток столицідо 2025 року,в20 млнгривень.

Про цевході засіданняархітектурно-містобудівноїрадиМіністерстварегіональногобудівництвата житлово-комунальногогосподарстваз розглядупроектугенпланузаявивначальникпроектногоінституту СергійБроневицький.

"За висновкамидержавноїекспертизи,вартістьрозробкигенеральногопланустановить20 млнгривень,насьогоднішнійденьза 6роківпрофінансовано16,450млнгривень,враховуючивартістьроботгенпідряднихісубпідряднихорганізацій".- повідомиввін.

Вінзазначив,щогенпланрозроблявсяз 2008 року11науковимиустановами.

Діючийгенеральнийпландо 2020 року,на думкудиректорадепартаментумістобудуваннятаархітектури,головногоархітектораКиєва СергіяЦеловальника, ще неідеальний,йогопоказникивтратили актуальність.

Реклама

Целовальникповідомив,щорозробкановогогенеральногопланудо 2025 рокупрактичнозавершена.

Однакприсутні назасіданнічленигромадськихорганізаційповідомили,що новийгенпланє незаконним.

В тренді
Евакуйованих з Дохи українців не випускали з літака і відправили на обсервацію (відео)

Зокремазаступникголови громадської радиприголовномууправлінніМіністерствавнутрішніхсправ у КиєвіТетянаШевчукповідомила,щовКиєвідієгенпланіпроектрозвиткуприміськихтериторійдо 2020 року, у зв'язкуз чимрада звернуласядо комітетуРади з питанькорупції таорганізованоїзлочинностізпроханнямвивчитиюридичніпідставидлярозробкиновогоплану.

Крімтого,Шевчукповідомилапро те,щогромадськіорганізаціїзвернулисядо Генеральної прокуратури,і зараз йдеперевірказаконностіпідставрозробкиновогогенплануінецільовоївитрати бюджетнихкоштів.

За підсумкамизасідання заступникміністрарегіональногорозвитку, будівництвата житлово-комунальногогосподарстваДмитроІсаєнкозапропонувавперенестидискусіюнаплощадкуНаціональної спілкиархітекторівізалучитидо обговореннягромадськість.

Нагадаємо,раніше секретарКиївської міської радиОлексійРєзніковочікувавзавершенняроботинадгенеральнимпланомстолиці тайого затвердженняу вересні.

Вжовтня 2013 рокукомунальнепідприємство "Інститутгенеральногоплану Києва"оцінювалобудівництвооб'єктівврамкахреалізаціїгенеральногоплану столиціпротягомнайближчих15-20роківв500 млрдгривень.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...