Киян готують до запуску електронних квитків в автобусах і тролейбусах

8 січня 2019, 12:23

Міла Князька-Ханова Міла Князька-Ханова

Оголошення про впровадження нової системи розвісили в громадському транспорті

В автобусах і тролейбусах Києва з'явилися оголошення про особливості використання єдиних електронних квитків. Зокрема, на них повідомляється, де можна буде придбати е-квиток і як використовувати.

Так, за даними "Київпастрансу", для електронної оплати можна буде використовувати багаторазову транспортну карту (схожі зараз використовуються в метро), картку киян, паперовий квиток з qr-кодом або спеціальний мобільний додаток. Зчитувати поїздки будуть валідатори і турнікети.

Купити електронний квиток або поповнити транспортну карту можна буде в касах "Київпастрансу", терміналах самообслуговування або через інтернет. При цьому, можливість придбати квиток у кондуктора не вказується
.

 

"Ранішеговорили,щомитежбудемопродавати,алезаразнаценавітьнатякунемає.Алеунасбудутьталончики,якіраніше",-поясниланамкондуктородногозі столичнихавтобусів.

Кондуктортакожзазначила,щоназворотному боцізвичнихталончиківтакожможнапобачитиqr-код,протевалідаторийогоне "сприймають".

 

"Япідносила,пише,щонеправильнийкод",-поділиласякондуктор.

Реклама

Нагадаємо,ранішедиректорДепартаментуінформаційно-комунікаційнихтехнологійЮрійНазаровзаявляв,щоу Києвіна початку2019року плануєтьсязапусксистемиелектронного квитка. Тестуваннясистемипроходилоз 1 листопада2018 року.Зайогословами,докінця жовтня2019року можнабудекупитиякелектроннийквиток,такізвичайніквитки,жетони.

Крімтого,вКМДАтакожвідзначали,що в трамваях, автобусахітролейбусахбудутьвстановлені валідаторидлязчитуванняе-квитків.Всьогоїхбуде1500,потри-п'ятьпристроївнасалонтранспортувзалежностівідйогорозміру.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти