На Оболоні в Києві облаштують модульні острівці для пішоходів

1 січня 2019, 15:37

Острівці допомагатимуть пішоходам перетинати проїжджу частину

Фото: Київавтодор

Фото: Київавтодор

ВОболонськомурайоністолицінавулицяхЗоїГайдай,МаршалаМалиновського,ГероївДніпраіЙорданськійпроходятьроботиповлаштуваннюмодульнихпідвищенихострівцівбезпекидляпішоходів.Про цеповідомиливпрес-службіКК"Київавтодор".

Укомпаніївідзначили,щовзв'язкузрегулярнимзбільшеннямчислаавтомобіліввмістіпитаннябезпекипішоходівєвкрайактуальними.Новічотиримодульнихострівцібезпекидадутьможливістьпішоходамбезпечнішеікомфортнішеперетинатипроїжджучастину.

Реклама

В тренді
Міст Метро перекривали через загрозу вибуху: всі подробиці

Дорожникиврахувалипотребилюдейзвадами зору-напідходахдопереходубудевлаштованатактильнаплиткадлякращогоорієнтуваннявміському середовищіінедопущеннявипадковоговиходунапроїжджучастину.Відзначається,щоострівецьможнадемонтуватиіпереустановити.

Нагадаємо,вгруднімиповідомили,що жителі центруКиєваскаржаться,щоогородженастовпчиками смугагромадськоготранспортунавулиціШотаРуставеліне працює.Ніавтобуси,нітролейбуси,німаршруткипонійне їздять,томущовоназайнятаприпаркованимиавто.До цієї проблемидодаласяй інша-післяснігопадусмугабулазаваленаснігом.

Крім того, в Києвітестуютьновікнопки світофорів. Пристроїзахищенівідвандалівієекспериментальними.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти