Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

На Солом'янці у Києві руйнується ще один "втомлений" міст

1 листопада 2018, 15:36

Олександр Марущак

Міст підпирають металеві "милиці", видно величезні розриви в бетоні

Фото: www.facebook.com/s.hrynkevych

Фото: www.facebook.com/s.hrynkevych

УКиєвівиявленийщеодин"втомлений"шляхопровід, стан якого не кращий, ніж на Шулявському шляхпроводі. ВінзнаходитьсявСолом'янськомурайонінаперетиніпроспектівКомароваіКурбаса,череззалізничні колії,білястанціїшвидкісноготрамвая"Сім'їСосніних".

4_06

Щена початкулітанашляхопроводіпровелиремонт:відремонтувалидеформаційнішвиізамінилиасфальтнепокриття.Ізовнівінвиглядаєдуженавітьнепогано.Але,на подивстоличнихводіїв,якіїдутьвцентрКиєвазБорщагівкитутпостійноперекритакрайня правасмугарухуіне видноробітників.

"Явжекількамісяцівзадаюсяпитанням:навіщотамобмеження,якщопровелиремонтасфальту,аобмежувачіідорожнізнакиніхто неприбирає.Прицьомунаділянцінемаєжодногоробочого!Затеєвеличезнізаториіпорожняціласмуга.Янавітьдзвонивна1551,алевідповідітакі неотримав",-обурюєтьсякиянинРоман.

Виявляється,насправді,шляхопровідперебуваєвпоганомутехнічномустані.Натротуарній частинівиднотріщини,азнизубагатотоннуконструкціюпідпираютьметалеві"милиці".Уконструкціяхшляхопроводувидновеличезнірозрививбетоні,атакожмісцязвідколотимичастинамибетоннихконструкцій.Удеякихмісцяхзабитідерев'яні кілки(мабуть,це"маяки"длятого,щоббачити,щовідбуваєтьсязшляхопроводом),яківжерозповзаютьсяпідвагоюбетону,ацеозначає,щомістпотихенькуруйнується.

13_13

УКК"Київавтодор"намповідомили,щоу зв'язкузнезадовільнимтехнічним станомшляхопроводу,щевквітніцьогорокубуловиданорозпорядженняКМДАвід06.04.2018під№572про тимчасовечасткове обмеженнярухуусіхвидівтранспортунашляхопроводі,якийзнаходитисянаперетиніпроспектівКомароваіЛесяКурбасаіз залізницеюКиїв-Волинський-СвятошиновСолом'янськомурайоністолиці.

В тренді
У Києві іноземець на джипі насмерть збив чоловіка: з'явилися фото і відео

"За результатамиогляду 2018року зазначенийшляхопровідпотребує капітальногоремонту(томуівведеніобмеженняпроїздутранспортувйогокрайній правійсмузі).У тойжечас, не чекаючипочаткукапітальногоремонту,підшляхопроводомбуввиконаниймонтажпротиаварійнихпідтримуючихконструкцій.Ціроботибуливиконанізарахунокфінансовихкоштів,виділенихнапоточнийремонтшляхопроводу,за рекомендаціямиіматеріаламиекспертів,якіпроводилийогоогляд",-повідомили "Сегодня" у комунальнійкорпорації.

11_07

Тамдодають,щоодночасно,на замовлення"Київавтодору",проводитьсярозробкапроектно-фінансовоїдокументаціїнакапітальнийремонтданої споруди.

"Роботиплануєтьсяпочативжена початку2019 року.Вартістьремонтубудевизначенапісляпроходженнядержавноїекспертизи",-запевнилинасв "Київавтодорі".

Чи будутьперекриватирухтранспортуначасремонту,покиневідомо.До речі,цеймістпочавруйнуватисящев2014 році.Тодінапішохіднійчастинішляхопроводуутвориласядірадіаметромбільшеметра.Асфальтприкрилидошкамиіпозначилигілкамипішоходи,щобхтосьвипадковоне впав.Шматокасфальтузалатали.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...