Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Скасування рейсів: десятки туристів змушені жити в залі очікування аеропорту "Київ"

28 червня 2018, 22:28

Рейси перевізник скасовує один за іншим

Десяткитуристівзмушеніжитивзаліочікуванняаеропорту"Київ",середних-ііноземці.Вонине можутьвилетіти.Рейсиперевізникскасовуєодинзаіншим.

Людивлаштувалисянапідлозізречамипосередаеропорту.Харків'янкаІринапутівкувТунісдлясебеічоловіказабронювалащевгрудні.За30 тисячгривень.Замістьвідпочинкунапляжі-друга добаваеропорту
.

"Мизчоловікомпройшлиреєстрацію,залишилибагаж,пройшлимитницю,вжебуливзонідьютіфрі-ітутнатабловиявляємо,щорейсбудео 19:40",-скаржитьсяІрина.

Алеіо 19:40вонитеж невилетіли.Рейспереносилитричі.Потім-ізовсімскасували.

Кияни-роз'їхалисяподомівках.Людизіншихміст-уготелі.Кирилозсім'єю-зБілорусітретю добуживутьвготелі.

"У меня был в 5 утра самолет, потом в 5:40 потом вечером, потом его вообще отменили. Не знаю, что планирую дальше", – говорит мужчина.

В тренді
Малюки-засновники Києва стали до Дня святого Валентина купідонами (фото)
По телефонулюдидізнаютьсявідперевізника,щоперельотуне буде.9рейсівскасувалиповсійкраїні.ВАвіакомпаніїзаявляють,булиготовілетіти,алетуроператорне сплативпереліт.

"Боргдужесильновиріс,іми, щоб уникнутизбільшенняборгуприйняли рішеннярейсипризупинитиінавітьскасувати,томущомине маємофінансовоїможливостівиконуватицірейсизасвійрахунок,хочанашакомпаніямаєтехнічнуможливість.Літакибулизарезервовані",-пояснюєгенеральнийдиректоравіакомпаніїІгорЛогвиненко.

Реклама

Аосьтуроператорзвинувачуєвпроблемахавіакомпанію.Мовляв,літаківнасправдіуавіаперевізникане вистачає.Заяву турфірмарозмістиланасвоємусайті.

Відзначають також, що проблеми почалися після аварійної посадки – коли повітряне судно знесло через негоду зі злітно-посадкової смуги.

Ситуація, що склалася з транспортними засобами призвела до того, що авіакомпанія Bravo Airways має заборгованість перед аеропортами Тунісу і не має коштів для оплати посадки, обслуговування і зльоту рейсів в аеропортах Туніської республіки і ймовірно тому відмовилася їх виконувати 27/06/2018.

Хто винен? І хто поверне гроші людям за невдалий відпочинок? Тепер це будуть з'ясовувати правоохоронці. Люди вже написали заяву в поліцію.

Другу добу люди не можуть полетіти на відпочинок. В авіакомпанії повідомили рейсу в Туніс не буде і сьогодні. А туроператор обіцяє люди все ж полетять, але на борту іншого перевізника. Коли – поки невідомо
.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...