Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Приміські маршрутки скоро подорожчають: ціна підніметься на 1-4 гривні

24 жовтня 2018, 09:04

Олександр Марущак

Вартість проїзду в Білій Церкві може стати, як в столиці

/ Фото: Анатолiй Бойко

Проїздвприміськихмаршруткахможеподорожчатина1-4грн.Столичніперевізникипокивідкритопро збільшеннявартостіпроїздуне говорять,алеіне виключаютьйого.Сайт"Сегодня"з'ясував,чи вартоочікуватипасажирамчерговогоударупоїхніх гаманцях.

Столиця.Нагадаємо,перевізникивКиєвімаютьправосаміпіднімативартістьпроїзду,сповістившипро цевладуіпасажирів
.

"Післяпідвищеннявартостіпроїздувміськтранспортудо8гривеньмаршрутникипочалипоступовопідвищуватитарифдо7і8гривеньвзалежностівідпопулярностімаршруту.Такізмінимифіксуємощотижня,алепокиніхтозних незаявивпро вартістьбільше8гривень",-розповілинамвкомунальній службіперевезеньКМДА.

"Зараз максимум проїзду в столиці – 8 гривень. Якщо паливо і далі буде дорожчати, ціни доведеться піднімати, – пояснює"Сегодня"ВолодимирНазаренко,директоркомпанії"Трансгруп".-Покиважкосказати,наскількиможеподорожчатиразовапоїздка,потрібнорозраховувати".

Втім,підніматитарифиплануютьне всіперевізники."ПоКиєвумипокине плануємопідвищувативартістьпроїзду. 8 гривень – тариф, який дозволяє хоч якось триматися на плаву, але не розвиватися. Потрібнобутиоб'єктивними:упасажирівнедостатньокоштів,щобплатитибільше",-повідомивнамЮрійНестерчук,директорнайбільшоїкомпанії-перевізника "Союз-авто".

Передмістя.ЗасловамиНазаренка,однозначноподорожчаєпроїздвприміськихмаршрутках:"Проїздвприміськихмаршруткахдокінцярокуподорожчаєна1-3гривнівзалежностівіддовжинимаршруту.Заразпроїздвцихмаршруткахрізний-19,15,9гривень".Підтверджуютьцеівасоціації"ПеревізникиКиївщини".

В тренді
Вбивство хірурга у центрі Києва: підозрюваного затримали в аеропорту Одеси
Фото: facebook.com/UA.KyivPolice

"Цезакономірно,враховуючизростання вартостіпалива.Проїздвприміськихмаршруткахбудедорожчати,вдеякихнавітьна4гривні",-говоритьглаваасоціаціїОлексійПавленко.Вінспростувавчутки,щонібитонацьому тижніподорожчаємаршруткаКиєва-БілаЦеркваз60до80грн."Цепокитількичутки,алеподорожчаннянеминуче",-запевняєПавленко.

ОчікуєтьсязмінатарифівівсамійБілійЦеркві,проїздтутможеподорожчатиз5до8грн.Рішенняпро подорожчанняприймаємісцева міськрада.

"Минаправилидепутатамсвоїрозрахунки.Витратидужевеликі:новіавтобуси,устаткування,формадляводіїв,перевезенняпільговиків.Об'єктивнопроїздвмістіповиненкоштувати8гривень.Чекаєморішеннясесії",-розповів "Сегодня" ЮрійНестерчук.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...