Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Киян безкоштовно навчатимуть програмуванню

17 квітня 2016, 02:22

Вступити в школу можуть всі бажаючі від 18 до 30 років

Французька Школа 42

Французька Школа 42

УКиєвізапускаютьUNIT Factory-навчальнийзаклад, якийбудеготуватикваліфікованихІТ-фахівцівза системоюфранцузькоїШколи42.Вчититутбудутьбезвчителів,конспектівілекцій,авідбирати-не поакадемічнимкритеріямітехнічнимнавичкам,аза здібностямиімотивацією.Курсрозрахованийнатри роки,анавчаннянаньому безкоштовне,пише ain.ua.

Школа42заснованав 2013році у Франціїякприватнашколапрограмування.Унійнавчанняпроходить24/7таpeer-2-peer,тобтоврежиміколаборації.Зтрадиційнимосвітнімформатомуфранцузької школизагальногомало:оціноктутне ставлять,конспектівне ведуть.Навчання відбувається у виглядіроботинадпроектамиврежимі,якназиваютьцевшколі,"глибокогонавчання".Самеза такою моделлюнавчатимутьпрограмістіввUNIT Factory.

Накиївській"IT-фабриці"готуватимутьфахівцівутакихспеціальностях:

Реклама

МенеджерIT-проектів
Архітекторпрограмногозабезпечення
Архітектормереж
Веб розробник
Розробникмобільнихдодатків
СпеціалістзIT-безпеки
Розробниквідеоігор
Навчаннябезкоштовноза умови,щовипускникибудутьпрацювативУкраїніне меншетрьохроків.Вступитившколуможутьвсібажаючівід18до30років
.

В тренді
Коронавірус на Київщині: хворих вже 52

Прийомзаявокнасайтівжестартував.Вибиратикандидатівбудутьза підсумкамионлайн-тестування.Якстверджуютьвкомандішколи,тестдозволяєвиявитиздібності,необхіднідляроботипрограмістом.Прицьому,вженаявнінавичкинаписаннякодуне маютьзначення,тоє шансиєувсіх."Звичайно,якщовиніколивжитті небачиликомп'ютера,вамбудескладно.Аленемаєнічогонеможливого",-кажутьвUnit Factory.

За підсумкамиреєстраціїдо900студентівзможутьпройтивипробувальниймісяцьнавчання,аленаподальшийкурс,якийзаймедотрьохроків,влистопаді2016рокувізьмуть300 осіб.Навчаннябудепроходитиврежиміофлайн.Школарозташуваласяза адресоювул.Сім'їХохлових8(заразтутйдеремонт,якийплануютьзакінчитидо липня-колистартуєнавчання).Втім,всі освітніматеріалирозмістятьівонлайні.

УUnit Factoryзапевняють,щовипускникизможутьпрацюватипрограмістамивжеза підсумкамиперших12місяцівнавчання.Післяцьоговонизможутьвирішити, чи продовжувативчитисяабойтипрацювативIT-компанію.Випускникиотримаютьсертифікатпро закінченняшколи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...