Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Богемна рапсодія" увійшла до трійки найпопулярніших байопіків в історії

Випереджає картину тільки фільм "Голос Вулиць"


Кадр з фільму "Богемна рапсодія<
Кадр з фільму "Богемна рапсодія<

Біографічний фільм "Богемна рапсодія" про групу Queen та її вокаліста Фредді Мерк'юрі зайнявдругий рядоквсписку найпопулярнішихмузичнихбайопіківвісторії.Затретійвікендкартиназібралавпрокаті15 мільйонівдоларів,прицьомуїїзагальнийпоказникстановив127 мільйонів,пишеVariety.

"Богемну рапсодію"випереджаєфільм"ГолосВулиць"-байопікпро групуN.W.A,що зібраввпрокаті161 мільйондоларів.АосьбайопікпроДжонніКеша"Переступити межу",якийзаймавдругий рядок,теперопустився,замкнувшитрійкулідерів.

Такожповідомляється,щосумарнийпоказникзборів"Богемноїрапсодії"всвітістановив 384 мільйонидоларів
.

Нагадаємо, в український прокат байопік "Богемна рапсодія" прожиттялегендарногомузикантаФреддіМерк'юрітагрупу Queenвийшовз 1 листопада.Цесвоєріднийкіногідвминуле,в часипопулярності"Квін"іФреддіМерк'юріокремо. Фільм зібрав на домашніх екранах 50 мільйонів доларів у свій прем'єрний вікенд.Добрекартинапоказаласебеівміжнародномупрокаті,заробивши141 млндоларів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів