Головна Сьогодні

Куди поїхати на травневі вихідні: ТОП кращих національних розваг

В Івано-Франківську махаємо молотами з ковалями, в Чернігівській області засіваємо поле, до Вінниці їдемо дивитися фонтани, а в Чернігів – куштувати деруни


Вінниця. Плавучий світломузичний фонтан побудований
Вінниця. Плавучий світломузичний фонтан побудований

Цього рокуостаннідні квітняприпалинавікенд,аслідомзаними-святкові1і2 травня.Щеоднанизказчотирьохнеробочихднівочікуєнастрохи пізніше-з6по 9травня.Цепрекраснаможливістьвирватисязчотирьохстінітрохивідпочити.Миз'ясували,щоцікавогоочікуєукраїнцівупершій декаді травняввеликихмістахкраїниіякі фестивалі,видовищаісвятавартовключитивмаршрутподорожіпоУкраїнівцідні.

ПОДИВИТИСЬ НА ТЮЛЬПАНИ І ЯПОНСЬКІ САДИ В КИЄВІ

З 28квітня по 2 травнявНаціональномуботанічномусадуім.М. Гришкабудепроходитифестиваль"Ландшафтнавесна-2017".Одназі складовихфестивалю-шоу-конкурс"ЯпонськімотививБотсаду",якийскладається здвохетапівв4категоріях:садфілософський,пейзажний,воднийічайний.ВартістьвхідногоквиткавБотсад-40грн.
Крімтого,натравневі святавКиєвізавершуєсвоюроботуміськавиставкатюльпанівнаСпівочомуполі:на2тис.кв.мщебудутьцвістидесяткитисячтюльпанів12різновидів.Вхіднийквитокнавиставку-30грн.

new_image5_205

Співоче поле. На Печерську будуть цвісти десятки тысяч тюльпанів

ПОЇСТИ НА ГАСТРОФЕСТИВАЛЯХ

Одночасновдекількохмістахбудутьпроходитигастрономічніфестивалі.

МУКАЧЕВЕ. Дійствозі смачнимназвою"Огіньімнясо"пройдез 29квітня по 2 травнявміськомупаркуПеремоги.Тутбудутьпредставленістравизм'ясаіовочів,приготованінавогні,крафтовогопивоіавторськівина.Вхід вільний.

ЛЬВІВ.28-29 квітняфестCraft Beer&Vinyl Music Festivalзберепредставниківкультурикрафтовогопива:пивоварівіспоживачівнапою.ПивоможнабудепридбатипідвідкритимнебомналокаціїFestRepublic,простішекажучи-вцехуколишньогопляшковогозаводу(вул.Старовознесенська,24-26).ТутбудутьознайомчіекскурсіївідПивноїліги,Гаражпивовара,зустрічіколекціонерів пивноїатрибутикиіекспозиціяретро-автомобілів.Вхіднафестивальвільний,цінакелихапивавід40грн.Продегустуватинапій(150г)можназафішку-вонакоштує15грн.

ЧЕРНІГІВ. "Дерун-фест" присвяченийзнаковійстравікухніПолісся.Фестивальвуличноїїжіпройденацентральнійплощіміста29-30квітня.Уході"Дерун-фест"наміченовстановленняякогосьрекордуУкраїни.Про щойдемова,покине ясно-організаторитримаютьінтригу.Вхідвільний.

ЛУЦЬК. Удоситьвіддаленомувідморямісті,натериторіїзамкуЛюбарта,29-30квітня пройдеLutsk Food Festзтематикою"Морськийвікенд",девсіхгостейбудутьгодуватиморепродуктами.Вартістьвхідногоквитка-25грн.

new_image8_119

Чернігів. "Дерун-фест" присвячений культовій страві кухні Полісся

ВІДКРИТТЯ ФОНТАНУ НА РІЧЦІ ПІВДЕННИЙ БУГ У ВІННИЦІ

Святковевідкриттясезонуроботисвітломузичногофонтану"Рошен"у Вінницізапланованона29 квітня.ЯкщовибудетеподорожувативцідніпоПоділлю,минастійнорадимовцейвечіропинитисянаміській набережнійбіля ПівденногоБугу-щобпобачитиефектнелазернетасвітломузичнешоу,якетрадиційносупроводжуєпочатокроботинайбільшоговЄвропіплаваючогофонтану.

new_image7_147

Шоу. Фонтан на Південному Бузі входить в десятку найбільш видовищних у світі

ПОМАХАТИ МОЛОТОМ

5-7 травнявІвано-ФранківськунаплощіБастіонпройдетрадиційне "Святоковалів".Дляглядачівінеспеціалістівнайцікавіша частинасвята-виставка-ярмароккованихвиробівіможливістьспробуватисвоїсиливковальській справі,повозитисязгорном,молотоміковадлом.Вхіднафестивальвільний.

new_image9_86

Ковалі на площі Бастіон

ПОПИТИ КАВУ В КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСКОМУ

З 29квітня по 1 травнявКам'янці-ПодільськомунатериторіїСтароїфортеціпройдеФестивальсередньовічноїкультури"Форпост".Коженденьвпрограмі-відтвореннябоївзхолодною зброєюепохиСередньовіччя.Вечорами-фаєр-шоу.Востаннійденьфестивалю на глядачівзапрошуютьнатематичнуквест-екскурсіюпомісту"Полюваннянавідьму".Такожвпрограмі-змаганнязі стрільбизлука,ярмарок,майстер-класиз середньовічних танцівтаремесел,ігри та конкурсидлядітейідорослих,мотопарад.Вартістьквитків:200-400грн.

new_image6_163

"Форпост". У Старій фортеці пройдуть середньовічні бої

А1-3 травнявцентріміста,наПольськомуринку,будепрацюватикавовиймістечко,вякомупроходить,зрозуміло,кавовийярмарокзмайстер-класамиствореннякартиндляінтер'єрівзкавовихзерен,ворожіннямнакавовій гущі,конкурсом"Кавовийсилач".

Обов'язковийатрибутсвята-гігантськатуркана200лкави.Вхідвкавовемістечко-вільний.

new_image3_311

Супертурка. У цій посудині можна заварити двісті літрів кави

ВПЕРШЕ В ЖИТТІ ЗОРАТИ І ЗАСІЯТИ ПОЛЕ

5-7 травнянатериторіїтворчогохутора"ОстрівОбирок"(Чернігівськаобл.,Батуринськийр-н)пройдевесняначастинафестивалю"Хлібсвоїмируками"."ОстрівОбирок"представляєсобоюекопоселення,натериторіїякогопроходятькультурнітаоздоровчізаходи,майстер-класи,виставкиі т.д.

Ідея травневого дійства цікава – дати всім бажаючим можливість відчути, який шлях проходить буханець хліба від посіву зерна і до пекарні. Учасники фестивалю спробують зорати землю, посіяти зерно, заволочать ріллю, виготовлять і встановлять опудала для відлякування птахів. Щоб взяти участь у фестивалі, потрібно заздалегідь зареєструватися і отримати докладну інструкцію. Учасників закликають прихопити з собою весь комплект спорядження, необхідний для похідного життя: посуд, каремат, спальник, рушник, ліхтарик. Вартість участі – 250 грн з людини. Проїзд з Києва фестивальним автобусом – 250 грн в обидва кінці.

new_image2_363

Весняні роботи на "Острові Обирок"

ПОДИВИТИСЬ НА ФАЄР-ШОУ В СТОЛИЦІ ЗАКАРПАТТЯ

1-2 травнятеатривогнюзУкраїнитаіншихкраїнзберутьсявУжгороді,вАмфітеатрі(вул.Орлина,3)навогненнийфестиваль-Fire Life Fest.Виступтеатрівдоповнюєтьсяцирковиминомерами,світломузикальнимшоу,концертамита майстер-класами.Вартістьквитків-100-150грн.

new_image_378

В Ужгород приїдуть театри вогню

ТРОХИ ПОБЕШКЕТУВАТИ У ЛЬВОВІ

Напершусуботу травнянаМузейнійплощіЛьвовазапланованеміське свято"ДеньБатяра".Напевно,вартопояснитизначенняслова"батяр"."Таку Львовіназивалиміськихгуляк.Хуліганськізамашкиїмне чужі,алеїхніякне можнаназватигопникамиабобандитами,-розповідаєісторикігідІгорЛильо.-Такийтипажбуввластивийтількитрьом українським містам-Києву,ЛьвовутаОдесі.У Львові розпочаласьXXст.батяристворилисвійвласнийжаргон,дрес-кодіманеруповедінки.Осьнавідродженняцихнюансівізаснованесвято".

Востаннірокисвятопроходитьу виглядізаїзду"Батяринароверах"(за аналогієюзлондонськими"твідовимивелопробігами").

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти