Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Куди поїхати в новорічні свята: В Одесі – фестиваль глінтвейну, у Львові – 3D-шоу, в Києві – палац для Санти

Визначаємося з планами на довгі вихідні

Центр Києва. Тут буде головна ялинка країни.
Центр Києва. Тут буде головна ялинка країни.

Під час новорічних свят, що нас очікують неробочі дні з 31 грудня по 2 січня і з 7 по 9 січня. Цілком достатньо часу, щоб і вдома посидіти, і інше місто відвідати. Тим більше що "Укрзалізниця" додала поїзда на святковий період. На пікові для виїзду дати (24-31 грудня) для призначені чотири додаткових поїзди на 12 рейсів в західному і південному напрямку (Київ – Львів, Київ – Ковель, Київ – Одеса, Київ – Миколаїв). Також 16, 18, 23, 25 грудня буде додатковий потяг "Інтерсіті +" за маршрутом Київ – Харків. Збільшена періодичність курсування поїздів на п'яти цілорічних маршрутах (Дніпро – Кривий Ріг – Одеса, Миколаїв – Ів. – Франківськ, Одеса – Чернівці, Одеса – Київ, Черкаси – Львів). Визначитися з вибором, куди відправитися, вам допоможе новорічне розклад, складений газетою "Сегодня".

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

19 грудня 13:00 у Виставковому залі (вул. Соборна, 29-а) відкриється Світлиця св. Миколая (в програмі – майстер-класи, фотозоні, привітання від чудотворця). В той же день, о 14:00, на площі біля готелю "Рейкарц" пройде конкурс на кращу новорічну ялинку "Зимова красуня", а о 16:00 відбудеться відкриття головної міської ялинки на площі Польський ринок. На Ратушній площі з середини січня відкриється виставка новорічних скульптур, підготовлена отельєрами міста. 23 грудня пройде конкурс екоелочек і новорічної символіки (пл. Польський ринок). У новорічну ніч на цій же площі відбудеться дискотека. 6 січня на Майдані відродження пройде загальноміський вертеп і святкова коляда. Ще один різдвяний вертеп буде перебувати в Старому місті. 13 січня на Польському ринку пройде фестиваль "Подільська Маланка".

new_image3_201

ЗиманаПоділлі.Розклад-дуженасичений.

КИЇВ

КлючовіподіїпройдутьнаСофійськійіМихайлівськійплощахіВолодимирськомупроїзді.Простіррозбитеначотиризони-головнаялинкакраїни,Містомайстрів,різдвяний ярмарокіГородокрозваг.Стилістикацьогороку-"Яворівськазабавка".Іншимисловами,наголовній ялинцікраїнибудутьпереважатияворівськііграшки,локації(ярмарковібудиночки,арт-інсталяції)будутьприкрашеніяворівськоїрозписом"Вербівка".Чередаконцертівірозвагвцентрістолицітриватимедо 15січня.

Новорічно-різдвяний ярмарок і Місто майстрів відкриються 17 грудня. Тут запропонують іграшки з натуральних матеріалів – бавовни, соломи, дерева та глини. 19 грудня відбудеться відкриття головної ялинки на Софійській площі і Городка розваг з резиденцією св. Миколи на Михайлівській. "Родзинка програми" цього сезону – колесо огляду заввишки 16 м. З його найвищої точки відкривається вид на весь Володимирський проїзд і Софійську площу. По сусідству розташуються дві гірки – для дітей (висота 2,5 м) і для дорослих (висота близько 10 м), а також Тунель бажань довжиною 19 м. 31 грудня в 22.00 на Софійській площі розпочнеться концерт симфонічного оркестру та зірок української естради . 7 січня о 12:00 за площі пройде хода з дідухами і "зіркарів".

Цього року велику програму на новорічні свята запропонує Експоцентр України (ВДНГ). Причому відкриття її відбудеться вже завтра, 10 грудня. Цікаво буде подивитися на резиденцію Санти (вхідний квиток – 200 грн), де він буде приймати гостей до середини січня. Тому що на ВДНГ це буде не маленька хатинка, а павільйон №1 – величезний палац, більше нагадує парк розваг. Тут також буде працювати найбільший каток в Україні з фуд-кортом по периметру (вхідний квиток – 85 грн). Ключовим атракціоном стане снігова гірка висотою 12 м і довжиною 70. Спускатися по ній потрібно буде на особливих надувних подушках (20-120 грн).

СередбезлічірозвагвідвідувачівчекаютьМузейкрижанихскульптур(50-200грн),контактнийзоопарк(вхідвільний)ідитячийатракціон"Гуляндія"-годинна прогулянкаполабіринтузелементамиквесту(150грн).ВхіднаВДНГпротягом нетількисвят,а йусієїзими-вільний.

new_image8_71

ВДНГ.ОблаштовуєтьсянайпросторішийкатоквУкраїні.

new_image_239

Гірка.Їївисота-12метрів.

new_image5_131

Атракціони.Сподобаютьсявсім.

ЛЬВІВ

БільшістьсвятковихзаходівбудепроходитивцентральнихкварталахмістаівМузеї народноїархітектуриіпобуту"Шевченківськийгай"(вул.Чернечагора,1).

З 10 грудняпо 20січня у ЛьвовіпройдеРіздвяний ярмарок.Торговірядибудутьскладатися здвохсотеньприкрашенихілюмінацієюдерев'янихбудиночків.Ярмарковатериторіяподіленанасектори:гастрономічний(зтрадиційнимиріздвянимистравамитанапоямиєвропейськоїтагалицькоїкухні)іпродовольчий.Біляміської ялинкипройдутьмайстер-класи.РодзинкацьогоНовогороку-справжнійткацькийверстатнапроспектіСвободи.Гостізможутьпоспостерігатизавиготовленням"ліжників"-гуцульськихвовнянихпокривал.

НавпакиРатушівкінці груднявстановлятьвертеп-"шопку".Сценканабіблійнийсюжетбудерозіграназа допомогоюп'ятидвометровихдерев'янихфігур,розмальованихльвівськоюдітворою.Всібажаючіможутьзайтивсерединувертепу,щобсфотографуватися.Шопкапростоїтьдокінцяноворічно-різдвянихсвят.

12 грудня вцентрівідкриєдверіБудиноккрижанихскульпуртурLviv Ice House,дебудутьпредставленіпопулярнігероїмультфільмів.Авже 18грудня можнабудепомилуватисяголовноюміською ялинкоюпередОпернимтеатром.

Уноворічнунічвідбудеться3D-шоунаплощіРинок.АсвяткуванняРіздварозпочнеться6січня наплощіЯворського,6,звстановленняріздвяногодідуха-стародавньогооберегау виглядігігантськогоснопапшениці.Увечері6 січня натериторіїярмаркувідбудетьсявідтворенняріздвяної вечері.ГостейЛьвовапознайомлятьзукраїнськимитрадиціями:бажаючізможутьспробувати12стравнасвятковомустолііразомзетноансамблямизаспіватиколядки.

7-8 січнянаплощіРиноктавМузеї народноїархітектуриіпобуту"Шевченківськийгай"(вул.Чернечагора,1)можнапобуватинафестивалі"Спалах Різдвяноїзірки"івідвідатиріздвяний ярмарок.Відвідувачізможутьпослухатиколядкиувиконаннітворчихколективівміста,побачитивиступивертепів,демонстраціюукраїнськихріздвянихзірок.

На 7-9 січня заплановано свято львівських різдвяних пампушок – "Свято Пампуха" у Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай". Відвідувачі зможуть навчитися створювати різдвяні обереги з соломи, відвідати майстер-класи з виготовлення свічок та гончарства. Окрасою музею стане найбільший символ Різдва у Львові – чотириметрова різдвяна зірка і інсталяція "Ангельська коляда". В ході свята пройдуть конкурси на кращий вертеп, кращу господиню, наймилішого ангела і найбільш шкідливого чортика. Вхідні квитки: дорослі – 25 грн, дитячі – 10 грн.

8січнячерезплощуРинокдоярмарковоїплощібіляОперноготеатрупройдепарад"звіздарів".А18-19 січнянатериторіїріздвяного ярмаркувідбудетьсяКонкрускрижанихскульптур.

new_image4_166

Льодовий палац.Представитьмультяшнихгероїв.

new_image9_54

Ярмарок.Цього рокурозділенийнадва сектори-гастрономічнийіпродовольчий.

ОДЕСА

24 грудня відбудеться відкриття арт-ялинки на Приморському бульварі. З 24 грудня по 8 січня тут же, у великому наметі, встановленому біля пам'ятника Дюку, пройде традиційна виставка пряникових будиночків. На столах розміститься пряникове містечко, причому не тільки з будиночками, але і з елементами ландшафту: річками, озерами тощо. Одна з важливих особливостей виставки – будиночки виготовляються не тільки професіоналами, але і всіма бажаючими! Кожен день буде проводитися як мінімум один платний і безкоштовне захід. Наприклад, майстер-клас з розпису пряників.

31 грудня о 21:00розпочнетьсяконцертісвяткуванняНовогорокунаДумськійплощі.А2січня можнабудегрітисяза допомогоюглінтвейнунафестивалі,присвяченомуцьому напою.ВінпройденаДерибасівській.Нуа 8січняодеситиігостімістазапрошуютьсянаРіздвянийхоровийфестиваль(Думськаплоща).

new_image7_93

Солодкийсвіт.Виставкапряниковихбудиночківсталатрадицією.

ЧЕРНІВЦІ

Новорічно-різдвянісвятавстолиціБуковинипройдутьз 19 грудняпо 20січня.ГоловнаялинкаЧернівціввідкриється19 грудня наСоборнійплощі.Такожтутбудевстановленаріздвяна"шопка"-вертеп.Однакдлягостеймістанайцікавішою подієюноворічно-різдвяногочасувЧернівцяхстанефестивальмісцевихкарнавалів(Маланка-фест),якийвідбудеться15 січня.

new_image6_105

Буковина. ВідомасвоїмиряджениминаМаланку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів