Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Микола Костер-Вальдау назвав найбільш моторошну сцену в "Грі престолів"

Актор зізнався, що йому навіть важко було читати про це


Кадр із серіалу "Гра престолів"<
Кадр із серіалу "Гра престолів"<

Актор Микола Костер-Вальдау, який не так давно розповів про свого персонажа Джейме Ланністера вфіналісеріалу"Грапрестолів",повідавпронайжорсткішусцену проекту.Вінвважає,щонайважчебулодивитисясценузубивствомдочкиСтаннісаБаратеона,пишеVariety.

Відзначимо,щосценаспаленнядівчинкибулапоказанавп'ятомусезонісеріалу.За сюжетом,Ширін(ім'ягероїні)повиннабутипринесенавжертвузарадиперемогиїїбатькавбитві.

"Это было очень жестоко. Конечно, в ее смерти был смысл, я понимаю, почему так случилось. Но смотреть я не смог, даже читать было трудно", – отметил актер.
Вінтакожпідкреслив,щонеприємнобулодивитисясцену,вякій10-річну дитинугодуютьгрудьми.
"Это было дико и со всех сторон неправильно", – добавил Костер-Вальдау.
Нагадаємо,акторизкультовогосеріалу"Грапрестолів"всебільшепідігріваютьінтерес до останньогосезону.Наприклад, Микола Костер-Валдау виявився найлаконічнішим і дуже влучно описав фінал "Гри престолів"всьоготрьомасловами.УSkype-інтерв'юGoldDerbyакторрозповівчималоцікавогодляшанувальників"Грипрестолів":поміркувавпро відносинисвогогероязСерсеєю,проможливий романДжеймезБрієнною(ГвендолінКрісті).

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів