Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Телеканал "Україна" і Star Media зняли захоплюючий серіал "Втрачені спогади"

Це історія, яка виходить за рамки звичайної мелодрами

Фото: прес-служба телеканалу "Україна"

Кінокомпанія Star Media спільно з телеканалом "Україна", серіал від якого презентували на ОМКФ 2019, завершили зйомки 4-серійного телефільму "Втрачені спогади". Продюсери картини реалізували сценарій, який насичений напруженими подіями і лихо закрученим сюжетом і виходить за рамки звичайної мелодрами.

 Дивіться відео про зйомки детектива "Маркус" проекту телеканалу "Україна" і латвійської медіакомпанії "Еліо Медіа":

Бурхлива уява і запалена фантазія можуть зіграти з будь-якою людиною злий жарт. Щось подібне сталося з головною героїнею Людмилою, яку зіграла Катерина Астахова.

За сюжетом, щаслива дружина втрачає коханого чоловіка Григорія (Дмитро Саранськов), а в день його похорону – ще й пам'ять. Вона перетворилася на психічно неврівноважену особу, та ще й яку підозрюють у вбивстві. Через кілька місяців після трагічних подій Людмила дізнається "радісну" новину – вона чекає на дитину. Результат тесту ДНК плоду показав, що батько – Григорій. Термін вагітності доводить неможливість такого факту – чоловік на той момент вже був мертвий. У це можна повірити?

"У сюжеті серіалу присутнє жанрове змішання – тут є мелодрама, трилер і детективна складова. Все це втілюється в життя за допомогою драматургічних рішень. Забігаючи вперед скажу – у фільмі ясних відповідей на поставлені запитання немає. Після фінальних титрів буде про що ще подумати. Складність реалізації сценарію закладена в самій назві. Як акторові зіграти втрачені спогади одного дня зі свого життя? Як режисерові зняти всі ці переживання? Цей найважливіший елемент необхідно донести глядачеві правильно. На ньому будується довіра до персонажів і подій на екрані. Для переконливості застосовуються візуальні і психологічні спецефекти. Завдяки комп'ютерному моделюванню не буде видно кордонів між реальністю і спогадами. Глядачі повністю занурюються в стан співпереживання головній героїні, яка мучиться і страждає, по крупицях відновлюючи події трагічного дня", – розповів режисер-постановник Роман Барабаш.

Фото: прес-служба телеканалу "Україна"

Справитися поодинці з такою лавиною негативних подій тендітній жінці не під силу. Чоловік не просто загинув, він залишив величезні борги, і розлючені кредитори буквально з усіх боків вимагають від Людмили повернення великих сум грошей. У найвідповідальніший момент на її шляху виникає неабиякий учитель Володимир (Антон Денисенко). Він буквально вихоплює її, збожеволілу від горя, з-під коліс авто, що мчаться трасою. З цього моменту вони удвох намагатимуться розплутати клубок хитросплетінь, який завів головну героїню в патову ситуацію.

Зйомки серіалу "Втрачені спогади"
Зйомки серіалу "Втрачені спогади"
Фото: прес-служба телеканалу "Україна"

"Важлива сцена, яка дозволила Володимиру і Людмилі зрозуміти, що їх пов'язує не тільки бажання розібратися, звідки взялися всі ці напасті на її голову, а й відчути єднання душ, знімалася на березі Київського моря. Автомобіль наших героїв заглох на самому березі водосховища, і їм довелося в цьому мальовничому місці провести ніч – зустрічати захід, а пізніше і світанок. Це було романтично і дуже красиво. У цей момент ще немає жодної любовної лінії між ними, але природний антураж і прояв з боку мого персонажа справжніх чоловічих якостей, створюють передумови для зародження великого і щирого почуття, заснованого на довірі та взаєморозумінні", – розповів актор Антон Денисенко.

Актор Антон Денисенко
Актор Антон Денисенко
Фото: прес-служба телеканалу "Україна"
 

"Дуже складна історія, прочитавши яку, я навіть засумнівалася, як таке можливо зняти. Природний інтерес бути причетною до цього процесу, підштовхнув мене погодитися. Моїй героїні не вдасться сховатися від досить дивних обставин, що обрушилися на неї. З кожним кроком стає зрозуміло, все не так однозначно в її долі. Вона заплутується від круговерті нереальних подій і в якийсь момент перестає розуміти, де фантазії, а де правда, до якої вона так хоче дістатися. Виявляється, ті люди, яких вона любила, зовсім не ті, за кого себе видавали довгі роки. У важку хвилину, як ніколи, проявляються їхні справжні обличчя і наміри, і стає ясно, що багатьма рухає жага наживи будь-якою ціною. Мені було дуже складно існувати в деяких сценах, психологічний надлом моєї героїні зашкалював, хотілося це її важкий емоційний стан утримати протягом усього знімального процесу", – зазначила актриса Катерина Астахова.

Актриса Катерина Астахова
Актриса Катерина Астахова
Фото: прес-служба телеканалу "Україна"

Над створенням сценарію працювала досвідчена група авторів – Марина Шихалейова, Анастасія Чеховська та Олена Купцова.

Нагадаємо, телеканал "Україна" і компанія Star Media працюють над 4-серійною картиною "Ти тільки вір". Головна героїня мелодрами – жінка, яка відразу втрачає все те, що було для неї важливо.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів