Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

ТОП-10 міст світу, в яких варто побувати в 2015 році

Музеї Вашингтона вважаються одними з кращих у світі, а містечко Ель-Чалтен приваблює туристів своїми озерами і гірськими піками

Вашингтон. Фото: bestmaps.ru
Вашингтон.
Фото: bestmaps.ru

КомпаніяLonely Planet, що випускаєпутівникипо всьому світу,опублікувала списокміст, в якихпотрібно обов'язковопобуватив 2015році, повідомляє "Вокруг света".

1. Вашингтон (США)

На першомумісці в рейтингу опинивсяВашингтон(США).Місцеві музеївважаються одними з кращиху світі,а оскількив 2015 роцівиповнилося150років звбивстваАвраама Лінкольна,в нихвиставилиартефакти,так чи інакшепов'язані з16-м президентомСША.Наприклад, тутможна побачити йогознаменитийкапелюх,а такожпістолет, з якогопрезидентбув убитий.
 
2. Ель-Чалтен (Аргентина)

Друге місце зайнялоаргентинськемістечкоЕль-Чалтен, розташованев тінігірбільше 3кмзаввишки.Оточуютьйогольодовики(це другеза розміромскупченняльодуза межамиполярнихрегіонів), а такожгірські піки, озера, ліси іводоспадинаціонального парку.

3. Мілан (Італія)

Третє місце дісталосяМілану(Італія).З травня по жовтеньтут проходитимеВсесвітня виставка-виставка-ярмарок, що проводитьсяврізних містах світуз середини XIX століття.Головною темоюстанеїжа, але неюсправа не обмежиться.

4. Церматт (Швейцарія)

На четвертому місці врейтингу стоїтьселошвейцарськийкурортЦерматт, що привертаєальпіністіві лижниківз усього світу.У 2015 роцівін відзначає150років з моментупершого сходженняна4 478-метровийМаттерхорн групоюальпіністівпід керівництвомЕдуардаУімпера в 1865 році.

5. Валетта (Мальта)

Замикає п'ятіркуВалетта (Мальта), середньовічнакраса якоїкористується великою популярністюу туристів.Цього рокумістосвяткує450-річчя Великоїоблоги, аголовне святовідбудеться 8 вересня-вДень перемоги.
 
6. Пловдів (Болгарія)

Шостемісце дісталосяболгарськомуПловдіву, одномуз найкрасивішихстарихміст Європи,повногоісторичних артефактів.Останні 15 роківмісто активновідновлювалиіорганізовувалимузеїв будівлях,закинутих укомуністичні часи.Тепернарештіроботи завершені.

7. Солсбері (Великобританія)

ЗаПловдівомслідуєбританське містоСолсбері.Тутвже відсвяткували800-річчяголовного скарбуміста:Великої хартії вільностей.Кращазбережена копіядокументазнаходиться в головномусоборі міста.
 
8. Відень (Австрія)

На восьмому місці- Відень, що святкує150-річчязнаменитої вулиціРінгштрассе, що оперізуєстару частину міста.Вулицябула побудованаза наказомімператора Франца Йосифав 1865році на місцістарих міськихстін.

9. Ченнай (Індія)

На дев'ятомумісці в рейтингу опинивсяЧинний(Індія), знаменитий своїмидравідійськимихрамами, цікавимимузеями,будівлямичасівбританськоїколонізації,трикілометровимпляжемі другийза розміромв Індіїкіноіндустрією.Досі небагато зтуристівжалувалимістосвоєю увагою,проте відкриттяновогометрополітену, якийзначнополегшить пересуванняпо ньому,на думку місцевої влади,повинновсе змінити.
 
10. Торонто (Канада)

Інарешті, останнємісце в десятці кращихмістдісталосяканадському місті Торонто.ТутпровелиПанамериканські ігри- міжнародніспортивні змагання,що проводяться раз начотири роки, починаючиз 1951 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів