Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

У Львові пройшов Leopolis Jazz Fest 2018: яскраві фото

Також в рамках фестивалю відбувся концерт до Дня Конституції, на площі Ринок виступила українська співачка ONUKA

27червня у ЛьвовістартувавVIIIміжнароднийджазовийфестивальLeopolis Jazz Fest2018(Alfa Jazz Festдо2017 року),якийтривавдо 1липня.Протягомцихднівнасценівиступилопонад170виконавцівз17країнсвіту.

Такожврамкахфестивалювідбувсяконцертдо ДняКонституції,наплощіРиноквиступилаукраїнськаспівачкаONUKA
.

Відзначимо,щоМіжнароднийджазовийфестивальLeopolis Jazz Festщорічнопроходитьвформатіopen-air.Першийфестивальуспішнопройшовв2011 році.The GuardianвключивйоговсписоккращихфестивалівЄвропи.Фестивальтрадиційнопроходитьнатрьохсценах:головнасценавпарку ім.Б.Хмельницького-сценаіменіЕддіРознера(вхідпоквитках)сценанацентральнійплощіЛьвова-площіРинок(вхідвільний)сценавісторичній частиніміста-дворіпалацуПотоцьких(вхідвільний).

Нагадаємо,одинзнаймасштабнішихмузичнихфестивалівУкраїниAtlas Weekend стартує в Києві 3 липня. Організаторифестивалюпідготувалишоуза участюзарубіжнихмузикантів-за6днівнасемисценахвиступлятьбільше200артистів.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів