Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Золотий глобус 2020": повний список лауреатів

Кращими фільмами визнані "1917" і "Одного разу в Голлівуді"

"Золотий глобус 2020": переможці
"Золотий глобус 2020": переможці
Фото: goldenglobes.com

5 січня в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії "Золотий глобус 2020". Дивіться повний список переможців в матеріалі Сьогодні.Lifestyle.

Відзначимо, що кращими фільмами року за версією Голлівудської асоціації іноземної Преси стали "1917" і "Одного разу в Голлівуді", а кращим міні-серіалом названий "Чорнобиль".

"Золотий глобус 2020": повний список лауреатів

Кращий фільм (драма):

  • "Ірландець" (The Irishman)
  • "Шлюбна історія" (Marriage Story)
  • "1917" – переможець
  • "Джокер" (Joker)
  • "Маленькі жінки" (Little Women)

Кращий фільм іноземною мовою:

  • "Прощання" (The Farewell)
  • "Біль і слава" (Pain and Glory)
  • "Портрет дівчини у вогні" (Portrait of a Lady on Fire)
  • "Паразити" (Parasite) – переможець
  • "Знедолені" (Les Miserables)

Кращий сценарій:

  • Ноа Баумбах ("Шлюбна історія")
  • Пон Джун Хо і Хан Джі Вон ("Паразити")
  • Ентоні Маккарті ("Два Папи")
  • Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді") – переможець
  • Стівен Заіллян ("Ірландець")

Квентін Тарантіно
Квентін Тарантіно
Фото: goldenglobes.com

Кращий режисер:

  • Пон Джун Хо ("Паразити (Parasite)
  • Сем Мендес ("1917") – переможець
  • Тодд Філліпс ("Джокер" Joker)
  • Мартін Скорсезе ("Ірландець" (The Irishman)
  • Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood)

Найкраща пісня:

  • Beautiful Ghosts ("Кішки")
  • (I'M Gonna) Love Me Again ("Рокетмен") – переможець
  • Into the Unknown ("Холодне серце 2")
  • Spirit ("Король Лев")
  • Stand Up ("Гаррієт" (Harriet)

Краща музика до фільму:

  • Daniel Pemberton ("Сирота Бруклін") (Motherless Brooklyn)
  • Alexandre Desplat ("Маленькі жінки") (Little Women)
  • Hildur Guðnadottir ("Джокер") (Joker) – переможець
  • Thomas Newman (1917)
  • Randy Newman ("Шлюбна історія") (Marriage Story)

Кращий анімаційний фільм:

  • "Холодне серце 2" (Frozen II)
  • "Як приручити дракона 3: Прихований світ" (How to Train Your Dragon: The Hidden World)
  • "Містер Лінк: загублена ланка еволюції" (Missing Link) – переможець
  • "Історія іграшок 4" (Toy Story 4)
  • "Король Лев" (The Lion King)

Кращий фільм (комедія або мюзикл):

  • "Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood) – переможець
  • "Кролик Джоджо" (Jojo Rabbit)
  • "Дістати ножі" (Knives Out)
  • "Рокетмен" (Rocketman)
  • "Мене звуть Долемайт" (Dolemite Is My Name)

Бред Пітт та Леонардо Ді Капріо
Бред Пітт та Леонардо Ді Капріо
Фото: goldenglobes.com

Краща чоловіча роль (драма):

  • Крістіан Бейл ("Форд проти Феррарі")
  • Антоніо Бандерас ("Біль і слава")
  • Адам Драйвер ("Шлюбна історія")
  • Гоакін Фенікс ("Джокер") – переможець
  • Джонатан Прайс ("Два Папи")

Краща жіноча роль (драма):

  • Синтія Еріво ("Гаррієт")
  • Скарлет Йоханссон ("Шлюбна історія")
  • Сірша Ронан ("Маленькі жінки")
  • Шарліз Терон ("Секс-бомба")
  • Рене Зеллвегер ("Джуді") – переможець

Краща чоловіча роль другого плану:

  • Том Генкс ("Прекрасний день по сусідству")
  • Ентоні Гопкінс ("Два Папи")
  • Аль Пачино ("Ірландець")
  • Джо Пеші ("Ірландець")
  • Бред Пітт ("Одного разу в Голлівуді") – переможець

Краща жіноча роль другого плану:

  • Кеті Бейтс "Річард Джуелл")
  • Аннетт Бенінг (The Report)
  • Лора Дерн ("Шлюбна історія") – переможець
  • Денніфер Лопес ("Стриптизерши")
  • Марго Роббі ("Секс-бомба")

Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл):

  • Деніел Крейг ("Дістати ножі")
  • Роман Ґріффін Девіс ("Кролик Джоджо")
  • Леонардо Ді Капріо ("Одного разу в Голлівуді")
  • Терон Еджертон ("Рокетмен") – переможець
  • Едді Мерфі ("Мене звуть Долеймайт")

Краща жіноча роль (комедія або мюзикл):

  • Аквафін ("Прощання" (The Farewell) – переможець
  • Ана де Армас ("Дістати ножі")
  • Кейт Бланшетт (Куди ти пропала, Бернадетт? ")
  • Біані Фельдштейн ("Освіта") (Booksmart)
  • Емма Томпсон ("Пізня ніч" (Late Night)

Аквафіна
Аквафіна
Фото: goldenglobes.com

Найкращий серіал (драма):

  • "Велика маленька брехня" (Big Little Lies)
  • "Корона" (The Crown)
  • "Вбиваючи Єву" (Killing Eve)
  • "Ранкове шоу" (The Morning Show)
  • "Спадкоємці" (Succession) – переможець

Найкращий серіал (комедія або мюзикл):

  • "Баррі" (Barry)
  • "Флібег" (Fleabag) – переможець
  • "Метод Комінскі" (The Kominsky Method)
  • "Дивовижна місіс Мейзел" (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • "Політик" (The Politician)

Краща чоловіча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Майкл Дуглас ("Метод Комінскі") (The Kominsky Method)
  • Білл Гейдер ("Баррі") (Barry)
  • Бен Платт ("Політик") (The Politician)
  • Пол Радд ("Жити з собою") (Living with Yourself)
  • Рамі Юссеф ("Рамі") (Ramy) – переможець

Рамі Юссеф
Рамі Юссеф
Фото: goldenglobes.com

Краща жіноча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Крістіна Епплгейт ("Мертвий для мене") (Dead to Me)
  • Рейчел Броснаген ("Дивовижна місіс Мейзел") (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • Кірстен Данст ("Як стати Богом в центральній Флориді") (On Becoming a God in Central Florida)
  • Наташа Ліоні ("Матрьошка") (Russian Doll)
  • Фібі Воллер-Брідж ("Флібег") (Fleabag) – переможець

Краща чоловіча роль в серіалі (драма):

  • Брайан Кокс ("Спадкоємці") (Succession) – переможець
  • Кіт Герінґтон ("Гра престолів") (Game of Thrones)
  • Рамі Малек ("Містер Робот") (Mr. Robot)
  • Тобайас Мензіс ("Корона") (The Crown)
  • Біллі Портер (Pose)

Краща жіноча роль в серіалі (драма):

  • Дженніфер Еністон ("Ранкове шоу") (The Morning Show)
  • Олівія Колман "Корона" (The Crown) – переможець
  • Джоді Комер ("Вбиваючи Єву") (Killing Eve)
  • Ніколь Кідман ("Велика маленька брехня" (Big Little Lies)
  • Різ Візерспун ( "Велика маленька брехня" (Big Little Lies)

Кращий міні-серіал або телефільм:

  • "Чорнобиль"

Кращий актор в міні-серіалі або телефільмі:

  • Рассел Кроу ("Найгучніший голос")

Краща актриса в міні-серіалі або телефільмі:

  • Мішель Вільямс ("Фоссі/Вердон")

Кращий актор другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:

  • Стеллан Скашгорд ("Чорнобиль")

Краща актриса другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:

  • Патриція Аркетт ("Удавання").

Спеціальні нагороди:

  • Премія Сесиля Б. Де Мілля (Нагорода за внесок у кінематограф) – Том Генкс
  • Премія імені Керол Бернетт (нагорода за внесок у галузі телебачення) – Еллен Дедженерес
  • Посол "Золотого глобуса 2020" (Символічний титул) – Ділан і Періс Броснани

Дивіться, як пройшла церемонія вручення премії "Золотий глобус 2019".

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів