Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

09.09.2019: значення і ритуали дня трьох дев'яток у вересні

Використовуйте цей день собі на благо

Фото: Pixabay

Сьогодні — дивовижний день – 9.9.2019 року. Такий збіг цифр буває не часто і тому і астрологи, і нумерології радять серйозно поставитися до такого дня. Адже, коли число дев'ять з'являється в життєвому циклі, а ще й помножене тричі, це означає закінчення і завершення цілої епохи.

Дивіться відео: дізнайтеся більше про знаки зодіаку в 2019 році

Тому кілька дев'яток говорять про поріг завершення події або на порозі початку нової. Тому в цей день потрібно зробити відповідні ритуали, щоб вони були вам на благо.

Ритуали 9.9.2019

  • Це явище сприятливе, щоб прибрати все зайве і непотрібне зі свого життя. Це можливість розчистити простір для впускання нового.
  • Контролюйте свої думки, дії, реакції, стану. Не з'ясовуйте ні з ким стосунки.
  • Сьогодні – хороший день для медитації та духовних практик.
  • Їжте легку їжу, наприклад, фрукти і пийте багато води.
  • Прийміть очищающий душ і ванну, уявляйте, як з водою з вашого життя йде негатив.
  • Оскільки зараз період зростаючого Місяця, напишіть в красивому блокноті або зошиті про те, що ви хочете досягти в цьому місяці.
  • Подякуйте світобудові, за все проявлене для вас в минулому періоді. Подякуйте себе, за усвідомлене прийняття моменту і входьте в нове без старого баласту.
  • Змініть зачіску, стиль одягу, колір волосся, або хоча б колір лаку на нігтях. Проведіть вільний час не так, як ви це робили завжди.
  • Ведіть себе не так, як від вас очікують близькі люди. Будь-які зміни матимуть силу. До будь-якої справи, навіть буденної, повсякденної, підходьте творчо, всі дії здійснюйте з любов'ю, від душі.

Число дев'ять у нумерології

Вважається, що дев'ятка символізує саму вічність, любов у всіх її проявах, чистоту душі і піднесений духовний світ, гуманістичні нахили, прагнення до самопожертви і благодійність. Люди з числом 9 у даті народження схильні до романтизму, душевних переживань і великодушності, вони мають добре розвинену інтуїцію і підвищеним почуттям відповідальності.

Число дев'ять у культурі і міфології

У багатьох культурах (наприклад, ацтекській, буддійській, даоській) число "дев'ять" пов'язане з уявленням про небеса. У навчаннях Кабали це число уособлює удачу і успіх.

Цікаво, що в Стародавній Греції було саме 9 муз. А ще, виявляється, існує дев'ять ангельських чинів. За повір'ями древніх слов'ян тиждень складалася не з 7 днів, а з дев'яти і було всього 9 місяців в році. Також число дев'ять у астрології пов'язано з сузір'ям Діви, а в картах Таро – з відлюдником.

Число дев'ять і забобони

Вважається, що у кішок (за повір'ями) дев'ять життів. Може бути, саме тому кішок пов'язують з магією частіше, ніж інших тварин.

Фото: Pixabay

Цікавим висновком і спостереженням є так зване "Прокляття дев'ятої симфонії" – це марновірство, про те, що будь-який з композиторів, після написання 9-ї симфонії, вмирає. Навіть у відомому творі Данте Аліг'єрі "Божественна комедія" саме дев'ять кіл пекла і 9 – це число Беатріче

Число дев'ять у психоаналізі

Психоаналітики впевнені, що ця цифра символізує Святий Дух. Вона є числовим вираженням терпіння, вміння міркувати і прагнення до самовдосконалення.

Число дев'ять у матеметиці

З математичної точки зору дев'ятка є завершальним елементом в системі одинарних чисел, а тому її часто символізують із завершенням всіх справ і фіналом життєвої місії. Вона зустрічається в міфології багатьох країн: в їх числі стародавні греки, єгиптяни і ацтеки.

Також такі числові збіги чекають нас 19.09.2019 і 29.09.2019.

Нагадаємо, що раніше ми писали про людей, які народилися 9 числа. Також ми повідомляли про сприятливі дні в місячному календарі у вересні 2019 року.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів