Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Супермісяць 9 лютого: важливі ритуали і прикмети

З Суперповнею пов'язано безліч прикмет

Супермісяць 9 лютого належить до спірних періодів місячного календаря
Супермісяць 9 лютого належить до спірних періодів місячного календаря
Фото: Pexels

9 лютого над Україною зійде перша Суперповня 2020 року. Супермісяць – це повний місяць, але не зовсім звичайний. Цього дня Місяць буде набагато сильнішим, тому що відстань від нього до Землі скоротиться до мінімальної. Це відбувається через те, що орбіта супутника Землі не ідеальна, а трохи витягнута.

Що таке місячний календар і як він працює – дивіться відео:

Суперповнею називають явище, коли повний Місяць наближається до Землі на максимально близьку відстань. У такі моменти Місяць може виглядати на 14% більше і на 30% яскравіше, ніж зазвичай.

Втім, Супермісяць – вельми розпливчастий термін, і не всі астрономи погоджуються з таким визначенням. Звідси й різниця в підрахунку: для оптимістів 2020 року буде відразу чотири Суперповні, а для песимістів – лише дві, 9 березня і 7 квітня.

Супермісяць 9 лютого належить до спірних періодів місячного календаря. Мовляв, на думку деяких вчених, цими днями Місяць не буде достатньо великий для Суперповні.

Супермісяць 9 лютого: вплив на людей

Але, як там не було б, сила Місяця збільшиться, що може обернутися дисонансом і дисгармонією. Це призведе до деяких несприятливих наслідків в різних сферах життя. Люди можуть відчувати головний біль, слабкість, втому, сонливість, нудоту, підвищення тиску і аритмію.

З Суперповнею пов'язано безліч прикмет:

  • Не можна давати в борг – посваритеся;
  • Щоб вийти заміж вдало, вночі тричі миють підлоги;
  • Для успіху в кар'єрі спати необхідно в червоному нічному одязі;
  • Не можна консервувати овочі, все скисне;
  • Краще уникати пізніх вечірніх прогулянок;
  • Не починати важливих проєктів;
  • Не можна спати під місячним світлом, мучитимуть кошмари.

Цими днями загадують бажання, проводять обряди та обряди на багатство, любов, позбавлення від хвороб.

Супермісяць 9 лютого
Супермісяць 9 лютого
Фото: Pixabay

Супермісяць 9 лютого: ритуали та обряди

Позитивні установки для Суперповні.

Це один з найпростіших методів, який вимагає лише одного – приготувати від 3 до 5 містких фраз, які чітко і точно характеризують ваш намір. Проговорите їх в ніч проти Суперповні на 10 лютого. Добрим знаком буде, якщо в цей момент ви побачите на небі повний Місяць.

Складаючи афірмації, не забувайте користуватися психологією позитивного мислення. Не сумнівайтеся в собі та своїх словах, формулюйте бажання в теперішньому часі, ніби вони вже справдилися і, звичайно, уникайте негативних формулювань і частки "не". Тоді ваші афірмації обов'язково стануть робочими та допоможуть вам змінити свою долю.

Ритуал виконання бажання 9 лютого

Загадувати бажання найкраще опівночі або хоча б після заходу сонця. Протягом дня до цього моменту подумки фокусуйтеся на бажаному. Поясніть собі, що вам це дійсно необхідно. Коли Місяць з'явиться на небі, подивіться на нього і скажіть своє бажання. Це потрібно для того, щоб між вами та Місяцем стався енергетичний обмін.

Важливий момент: Місяць дуже сильно впливає на воду, за допомогою якої можна посилити дію ритуалу. Налийте склянку чистої води та залиште на годину на підвіконні. Опівночі проговоріть свій намір над склянкою з водою і випийте її.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що категорично не можна робити на повню 9 лютого.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів