Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні
Актуально

Газ-контроль вбереже від витоку газу та пожежі

На думку фахівців пожежної служби, наявність газ-контролю в плитах дозволило б знизити небезпеку пожеж в декілька разів

За даними Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, протягом 7 місяців 2019 року в Україні зареєстровано 55 204 пожежі. Це на 26,8% більше, ніж протягом цього ж періоду в минулому році. При цьому на 3,5% збільшилася кількість знищених та пошкоджених будівель, а загиблих стало більше на 1,8%. У МНС України стверджують, що багато з пожеж сталися через неуважність громадян та несправність кухонних плит, відсутність в них газ-контролю, внаслідок чого виток газу був неконтрольованим, що і призвело до пожежі. На думку фахівців пожежної служби, наявність газ-контролю в плитах дозволило б знизити небезпеку пожеж в декілька разів.

"Коли в конфорці або духовій шафі плити через перебої подачі газу, пориву вітру, заливання викіпівшою стравою або із інших причин гасне полум'я, кімната наповнюється газом. Це ні для кого не секрет, – пояснює майстер з ремонту газового устаткування з 20-річним досвідом Ігор Калмиков. – А ось, коли в плиті встановлена ця функція, то збитків, а головне людських втрат можна уникнути. Якщо полум'я згасло, подача газу перекривається протягом декількох секунд і ні запаху ви не почуєте, ні, тим більше, пожежі не трапиться. Тому наявність газ-контролю в сучасних плитах – це необхідність, якої не можна нехтувати. Тим більше, що вибір плит сьогодні багатий".

Відмінні плити з дотриманням всіх світових стандартів безпеки виробляє GEFEST. За європейськими стандартами для включення пальника, оснащеного газ-контролем, достатньо 10-15 с. Час спрацювання залежить від тиску і якості газу в магістралі. Газові та газоелектричні плити, а також вбудована техніка GEFEST виробляються з урахуванням всіх стандартів подачі газу в магістралі України. В результаті, спрацювання газ-контролю пальників столу в плитах GEFEST відбувається за 2-3 секунди, а конфорок – близько 5 с.

"Функція газ-контролю вже не розкіш і нею повинні бути оснащені всі плити без винятку. Але незважаючи на їх широкий вибір на ринку, підходити до їх купівлі потрібно з усією серйозністю. Найдешевша і "щоб газ запалювався" в даному випадку – це не визначальний критерій вибору. Газовому обладнанню потрібно довіряти, тому раджу придивитися до якісного виробника і перевіреної ринком і часом техніки. Тільки так можна забезпечити безпеку собі і своїм близьким і всі умови для створення кулінарних шедеврів", – каже Ігор Калмиков.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів