Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Хвороби за знаками Зодіаку: які хвороби підстерігають народжених під знаком Тельця

Страждає від захворювань гортані, схильний до подагри, а також стресів через те, що не любить і не вміє відпочивати

Від чого застерігають зірки.
Від чого застерігають зірки.

Прийшовтравень,ісонцезаглянулоне тількивнашібудинки,а йпідійшлодозодіакальногосекторуТельця.Азначить,наставчасрозповістивсюправдупроздоров'ялюдей,що народилисяпідвпливомцьогознаказодіаку.Астрологикажуть,щонайвразливішемісцеТельців-горло,сама часто зустрічаєтьсяхвороба-подагра,анайнебезпечнішийстанЧ-втома,навалюєтьсявідневміннявідпочивати.Яквпоратисяз усімациминедугами,розкажутьнатуропатОленаСвітко,ревматологНаталіяПрокоповичівикладачйогиДмитроЯценко.

ГОРЛУ -УКСУСІБУРЯК

"Людям,що страждаютьвідчастихзахворювань,пов'язанихзі станомгорла,впрофілактичнихціляхвартозайматисяїмщодня.Асаме-полоскати:цепригнічуєрозвитокінфекції,зменшуєзапаленняінабрякслизовихоболонок,атакожочищаєїхповерхнювідрізногородувиділень,вякихможутьшвидкорозвиватисябактерії",-говоритьнатуропатОленаСвітко.

Нічогосуперскладноговигадуватине варто,кращезастосовуватипростіметоди-тодієшанс,щопроцедурибудутьпроводитисярегулярно.Цедужеважливиймомент,оскількипрофілактикаспрацьовуєтількитоді,колиробитьсящодня.

РЕЦЕПТ ІЗ СОЛІ.Розчиніть1-2чайніложкисолівсклянці теплоїводиіполощітьгорлоцимрозчиномвранцііввечерідочищеннязубів.Цимжескладомможнапромиватиніс-дляцьоготребатрохисолоноїводинабративдолонькуівтягнутиїїносом.Якщотакробитинезручно,томожнаізакапувати.Якщовідчуваєте,щопочинаєте хворіти,тододайтеврозчиндляполосканнягорла7крапельйоду(якщонемаєпротипоказаньдо цього препарату,наприклад,черезвузлинащитовидці).

ТРАВ'ЯНИЙ ВІДВАР.Такождобредопомагаєітрав'янийвідварзастрагаломшерстистим.Целіки, якієв багатьохаптеках,кріміншогоміститьпотужнийантиоксидантселен,якийпригнічуєрозвитокінфекцій.Слідвзятиоднустоловуложкутрави,залитисклянкоюокропу,остудитидокімнатноїтемператури,процідитиідодатистоловуложкуоцту(якщодоньогонемаєпротипоказань).Полоскатислідвранцітаввечерізпрофілактичною метою,особливовперіодрозгулуГРВІ.

ИН БУКЯК ВЕРІТАС.Допоможегорлуісікбуряка.Уньомуєселенігерманій-відоміборцізінфекціями.Відіжмітьнасоковижималціхочаб100гсокуіполощітьгорловранці і ввечері.

ПЕЧІНКУ ПІД КОНТРОЛЬ.Такожне слідзабувати,щобудь-якіпроблемизі слизовою,втомучислігорла,пов'язанізнедугамишлунково-кишкового тракту,івпершучергустаномпечінки.Бережітьїї: не їжтежирне,не зловживайтеалкоголемізаймайтесяспортом.

ПОРА ЗАБУТИ ПРО М'ЯСО

"Подагра – захворювання, пов'язане з відкладенням в різних тканинах організму кристалів уратів (більш відомих під ім'ям сечової кислоти). Виникає хвороба або через те, що печінка не справляється з переробкою пуринів (сполук, що входять до складу білка), або через те, що нирки зменшують виведення сечової кислоти, що призводить до підвищення її концентрації, – пояснює ревматолог вищої категорії медцентру "Клініка сучасної ревматології" Наталія Прокопович. - При цьому чоловіки страждають від подагри більше, ніж жінки, а ось вік цьому захворюванню покірний будь-який: від 25 до 50 років.

ГРУПА РИЗИКУ.До подагрі в першу чергу схильні любителі пива, білкових продуктів – м'яса, риби, а також копченостей і соленостей. Особливо часто дебютує захворювання після свят, коли всі ці генератори сечової кислоти вживаються багато. Також є шанс зіткнутися з подагрою у неаматорів пити воду і людей, які страждають від захворювань нирок. Симптомом може бути підвищений тиск: при підвищенні концентрації сечової кислоти страждають судини, а значить, функція серцево-судинної системи поступово порушується. Крім того, в групі ризику – люди, які приймають сечогінні препарати – вони виводять з організму рідину, розбавляючих сечову кислоту. А ще – любителі голодувати і сидіти на жорстких дієтах: все це підвищує концентрацію сечової кислоти.

ПЕРША ДОПОМОГА.Проявиться подагра сильним (зазвичай нічним) болем в області великого пальця на стопі (в 85% випадків) або в області гомілковостопного і колінного суглоба. Переплутати з чимось подагричну біль неможливо – вона нестерпна, з нею неможливо заснути. Тому краще відразу покласти холод на місце болю, випити протизапальні та знеболювальні ліки (але не аспірин – він підсилює напад). Також треба помазати місце гелем з протизапальною і знеболюючим ефектом. Гріти суглоб категорично заборонено, це тільки посилить запалення. Після таких процедур біль вщухне, але це не означає, що проблема вирішена: звернутися до лікаря потрібно якомога швидше. Адже подагра – це хронічне захворювання і вимагає постійного спостереження. Коли вона загострюється, пацієнтові призначають терапію, яка знімає біль і знижує концентрацію кислоти.

СТРАХ ВІДПОЧИНКУ І ДИХАННЯ СТОПАМИ

РозділКонституції,вякомунаписано,щокожна людинамаєправонапрацюінавідпочинок,Тельцічитаютьтількидополовини.Любителіпрацюватидоупаду,частовонизгадуютьпро розслабленнятількиналікарняному ліжку,та йтовпередпенсійномувіці.Чомутаквідбуваєтьсяіякнавчитисявідпочивати,розкажутьексперти.

ВСТАНЬ І ЙДИ. "Часто люди не вміють відпочивати через те, що у них у свідомості варто установка: відпочинок треба заробити важкою працею. Вона нерідко буває у людей, яких батьки з дитинства лише критикували і стимулювали командами з серії: "Погано вчишся", "Не заслужив" і так далі. Небезпека таких "мантр" в тому, що вони намертво забиваються в голову і не залишають людині варіанти хоч коли-небудь відпочинок заслужити. А значить, задоволення результатом роботи у трудоголіка бути не може. В результаті бажання "заслужити відпочинок" призведе до вигорання, – пояснює фахівець з феноменології Юлія Кеня. - Цікаво, що у людей з такою установкою нерідко щось недобре трапляється саме на канікулах/у відпустці, і людина починає пов'язувати всі ці події з відпочинком взагалі. Розбиратися в причинах можна довго, проте слід зрозуміти головне: повноцінний відпочинок – запорука гарної роботи, тому що після нього людина має сильну мотивацію і сили на працю".

ХВИЛИНКА ДИХАННЯ."Звичайно, у завзятого трудоголіка навряд чи вийде швидко відправитися на повноцінний відпочинок. Цьому треба вчитися поступово. Виберіть час, коли йдете додому пішки (краще по парку) і починайте дихати ритмічно, наприклад, на 3 рахунки вдих/на 3 рахунки видих (або 4/4, головне, щоб вдих був рівний видиху). Таке дихання заспокоює нервову систему. Ще один варіант: ноги на ширині плечей, руки – вздовж тулуба. Уявіть, що ви плавно вдихаєте через стопи прохолоду і свіжість і пропускаєте її до самої верхівки, а на видиху через стопи видихаєте в землю всю напругу. Дихайте так щодня по 10 хвилин, і ви навчитеся розслаблятися", – каже викладач йоги Дмитро Яценко.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів