Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Чим більше заробляє жінка, тим вона стрункіша: цікаве дослідження

Одним з факторів, що впливають на схильність до ожиріння, вчені вважають освіту


Як залежить вага від рівня доходу
Як залежить вага від рівня доходу

Жінки з високим рівнем доходу менше страждають від ожиріння, ніж жінки з середньою або низькою зарплатою.

Це з'ясували американські вчені, опублікувавши своє дослідження в щотижневому звіті Центру по контролю і профілактиці захворювань США.

Під час дослідження вчені вивчили дані про здоров'я населення за 2011-2014 роки та з'ясували, що серед людей з високим рівнем доходу від ожиріння страждає в середньому 31%, а серед інших – 40%.

У той же час відзначається, що для чоловіків і жінок результати виявилися різні. Так, серед жінок, які перебувають за межею бідності, від ожиріння страждали 45%. Серед жінок із середнім доходом – 43%. І, нарешті, серед найбільш фінансово забезпечених – лише 30%.

А ось серед чоловіків найбільш схильні до ожиріння виявилися представники середнього класу – серед них ожиріння спостерігалося у 38,5%. У бідних чоловіків воно зустрічалося в 31,5% випадків, у багатьох – в 32,6%.

Відзначається, що така тенденція не поширюється на чорношкіре населення. Серед жінок відсоток страждаючих від ожиріння не змінюється в залежності від доходу, а серед чоловіків від ожиріння найбільше страждають найбагатші – 42,7%. Серед бідних чорношкірих чоловіків ожиріння виявлено у 33,8%.

Вчені не можуть назвати однозначну причину таких результатів. Одним з факторів, що впливають на схильність до ожиріння, вони вважають освіту – серед людей з ожирінням школу закінчили 40%, а коледж – лише 28%.

Тим часом інші вчені з'ясували
, чому важливо займатися сексом взимку. Вонизапевняють,щояктількилюдина відчула,щозастудилася, їйпотрібнозайнятисясексом.Під часзанятьлюбов'ювиробленняантитілзбільшуєтьсяна30%.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: gazeta.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів