Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Що можна і що не можна їсти після шостої години вечора

На ніч є корисно, але не все

Без вечірньої їжі організм впадає в стрес
Без вечірньої їжі організм впадає в стрес

Якщовихочабразвідчувалибажанняскинутикільказайвихкілограмів,товамнапевнознайоме твердженняпро те,щоїсти після шостоїне варто.Іцечи не першеправилодлятих,хтохоченормалізуватисвою вагу.Багато людей,що сидятьнадієті,намагаються дотримати свого слова.Багатохто пишається своєювитримкою,але...Алеприцьому вони чомусь нехуднуть.Аколи,махнувширукою,хочабразокпоїдятьпісляшести,зжахомпомічають,щопарочказайвихкілограмівдодалася,пишесайт1000.menu.

Тим часом,ніякихнаукових(та йпрактичних,життєвих)обґрунтуваньцеправилоне має.Разіназавждитребазапам'ятати:їсти після шостоїне тількиможна,а й треба!

А тепер давайте розберемося, чому. Наш організм перебуваючи без їжі протягом десяти годин, перебуває у стресовому стані – якщо рахувати від шести годин вечора (останній прийом їжі для тих, хто прагне схуднути) до сніданку о 8 годині ранку. І коли організм переживає харчовий стрес (відсутність їжі), він починає працювати в режимі збереження енергії, економлячи кожну грамулечку зайвого жиру. І частина цього жиру примудряється відкладати "про запас", про всяк випадок, якщо раптом доведеться голодувати довше чотирьох годин. Наш організм включає такого запасливо "хом'яка". Підсумок: ми не тільки не худнемо, але навіть можемо ще й погладшати.

Зрозуміло,правило"їсти після шостої" не означає,щоможнанабиватишлунокніжзахочеться.Єпевнийнабірпродуктів,якіможнаназвати"вечірніми".Вонидоситьлегкозасвоюються,їхвистачаєдонаступної трапези.Осьціпродукти.

Продукти,якіможнаїсти після шостоївечора

- знежирений сир

- будь-яке нежирне м'ясо (кролик, птиця, баранина, яловичина)

- будь-які овочі, крім картоплі

- будь-яка нежирна риба

- натуральний йогурт без цукру та харчових добавок, без фруктів

- нежирний кефір

- нежирна ряжанка

- яєчні білки

Продукти,якіне можна їстипісляшостої вечора

- всіпродуктизвисокимГІ,глікемічниміндексом

- хлібіхлібобулочнівироби

- жирнем'ясо,риба

- всіпродуктизцукром,всесолодкевзагалі

- крупи і макарони

- будь-якіфрукти

З питанняпро те,заскількичасудоснудозволяється їсти,можнавідповіститак:цезалежитьвідтого,скількиразів наденьвихарчуєтеся.Якщоувасп'ятиразовехарчуванняневеликимипорціями,тодівисміливоможетещо-небудьпоїстинаніч.Наприклад,сирбезцукру.Сирвзагаліхороший тим,щовідноситьсядоповільнихбілків(маєвсвоємускладіказеїн,білок,якийперетравлюєтьсяпротягомп'яти-шестигодин).Якщоувастриразовехарчуванняпорціямитрохи більше,тодоснукраще не їстигодинизадва-три.

Взагалівартоматина увазі,щокращийрежимхарчування-цеєчастішеіпомалу,ніжрідше і багато.До речі,якщонасніданокз'їдатишвидкібілки(продукти,якіперетравлюютьсязакількагодин),можнапідзарядитиорганізм,відчутисебебадьорішеіенергійніше.До швидкихбілків відносятьсяяйця,сояісоєвіпродукти.Швидківуглеводи,якщобезнихвисвогоіснуванняне уявляєте,тежкраще їстизранку,аввечері-ніколи.

Ідеальний часдлявечері-затри години довідходу досну.Якщовилягаєтеспатив11вечора,товечерядлявасбудео 8 годині.Алевзагаліприв'язуватисебедо годинникане варто-вся справаврозміріпорційікратностіприйомуїжі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів