Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

До Європи дістався смертельний вірус

Вірус Ебола називають одним з найнебезпечніших для життя

Британець заразився вірусом Ебола. Фото:
Британець заразився вірусом Ебола.
Фото:

ВЄвропізареєстрований першийвипадокзараженнянайнебезпечнішимвірусомЕбола.Вінставпричиноюзагибелі670жителівАфриканськогоконтиненту.

За інформацієюThe Independent,вірусвиявленийу жителяБірмінгема(Великобританія).Недавновінповернувсяз Нігерії-однієїз країн,девжепоширилосязахворювання.Прицьомувінподорожувавз БенінузпересадкоювПарижі.Чоловіка злихоманкоюнаправиливлікарнюі оголосиликарантин.Зайого станомретельноспостерігаютьлікарі.

ВірусЕболаназиваютьоднимз найнебезпечнішихдляжиття.Вінпризводить досмертіпацієнтав90%випадків.ДляЕболахарактерніраптове підвищеннятемператури,виражена загальнаслабкість,м'язовіі головні болі,атакожболівгорлі.Найчастішецесупроводжуєтьсяблювотою,діареєю,висипом,порушеннямфункційнирокіпечінки,авдеякихвипадкахяквнутрішніми,такізовнішнімикровотечами.

Віруспередаєтьсяприпрямому контакті зкров'ю,виділеннями.ЗаїрськийпідтипвірусуЕболапоширюєтьсяповітряно-крапельнимшляхом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: LIKARINFO

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів