Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Мотлох і брудний посуд призводять до набору ваги у жінок – дослідження

Вчені припускають, що отримані результати можуть виявитися справедливі і для чоловіків

Психологи провели дослідження за участю 101 жінк
Психологи провели дослідження за участю 101 жінк

Захаращенінеохайнепростірпровокуєужінокстрес,підвищуючиспокусузаїстийого.Цепризводитьдо споживаннябільшої кількостікалорійінаборузайвої ваги.До такоговисновкуприйшливченізлабораторіїприКорнельськомууніверситеті(США).

Психологипровелидослідженняза участю101жінки,пише vokrugsveta.ru. Входіекспериментуполовинівипробовуванимдовелосяперебувативбрудній кухні,заваленій обгорткамивідпродуктівінемитим посудом,іншій половині-вчистоприбранійкухні.Настолівтому і в іншомуприміщеннідослідникинавмиснозалишилитарілкузпечивомімискизкрекерамиіморквою,якіжінкамбулодозволено їстиприбажанні.Через10хвилинвприміщенняхпочинавдзвонитителефон,щобдодатихаотичностітаправдоподібностіекспериментальнимумовам.

Передтимякувійтинакухню,деякихжінокпросилиописатиперіодвїхжитті,колиподіїбулиповністюспланованіійшли за планом.Деяких-простресовіперіоди,що супроводжуютьсявідсутністюконтролюнадситуацією.

Входіекспериментубуловстановлено,щожінки,що просиділиякийсь часна бруднійкухні,алезгадувалипередцимпро стабільнийперіоджиття,вживаливсередньомуна100калорійменше,ніжті,хтопередвипробуваннямдумавпро події,яківонине контролювали.Прицьомужінки,спочаткузануренівдумкипронепідвладний їмперіод життя,сидячинабрудній кухні,з'їдаливдвічібільшепечива,ніжпіддослідні,що згадувалипро стабільність.

Дослідникизробиливисновок,щохаос,що пануєвжиттіівобстановці, що оточує жінку,негативнопозначаєтьсянадотриманнідієтиіспробахскинутивагу.Вченіприпускають,щоотриманірезультатиможутьвиявитисясправедливіідлячоловіків.Психологирадятьнавчитисяпідтримуватисвій спокійшляхоммедитаціїірелаксаціїізкомфортоморганізуватипростірнавколо.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів