Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Імунітет навчили боротися з раком

Фахівці Національного університету Сінгапуру провели масштабне дослідження, результати якого можна буде використовувати для боротьби з раковими пухлинами

Фото: з архіву "Сегодня"
Фото: з архіву "Сегодня"

Входідослідженняфахівцямвдалосявстановитимеханізмиборотьбиімунітетузраком,атакожте,яким чиномможнапосилитиімуннуреакціюорганізму,пише "Ортодокс".

Засловамифахівців,ключовимкомпонентом,що забезпечуєвідповідну реакціюімунноїсистеми,єферментMUS81,якийвідноситьсядоендонуклеазів.

Цейферментвракової кліткине розпадаєтьсянаокремінуклеотиди,атранспортуєтьсявцитоплазму,дешматочкиДНКвключаютьімуннуреакцію.

Врезультатіімунніклітининападаютьнараковіізнищуютьїх.

Вчені спробували блокувати ген, який відповідає за синтез MUS81. В результаті, імунні клітини не активізувалися і не вступили в боротьбу з чужорідними клітинами.

За словами вчених, цей експеримент доводить, що ендонуклеаза грає вкрай важливу роль в боротьбі організму проти злоякісних пухлин.

У тому випадку, якщо MUS81 в клітинах раку припиняє синтезуватися в потрібних кількостях, організм перестає справлятися з хворобою самостійно.

Також вченим вдалося встановити, що деякі види хіміотерапії здатні активувати гени, що відповідають за формування MUS81, що може викликати більш потужну імунну відповідь.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів