Головна Сьогодні

Як може нашкодити здоров'ю опалення

Підхопити вірус на вулиці практично неможливо – найчастіше зараження ГРВІ відбувається в теплих приміщеннях

Згідно з санітарними нормами, оптимальною температурою в житлових приміщеннях вважається 20-22
Згідно з санітарними нормами, оптимальною температурою в житлових приміщеннях вважається 20-22

Під часопалювальногосезонупричиноюпоганогосамопочуттяможебутивисокатемпературавквартирах.Цепов'язанозтим,щонашесамопочуттябагато в чомузалежитьвідтемпературинавколишньогосередовища.Колижарко(температуравище26градусів),тоубагатьохлюдейвиникаєсонливість,порушуєтьсятерморегуляціяізнижуєтьсяздатністьвитримуватифізичнінавантаження.З іншогобоку,колихолодно,тоіснуєризикпереохолодження.Втакомувипадкузнижуютьсязахиснівластивостііпідвищуєтьсяризикпростуднихзахворювань, пише likar.info.

Згідно з санітарними нормами,оптимальною температуроювжитловихприміщенняхвважається20-22градуси.УЄвропіціпоказникинижченакількаградусів.Найкращеорганізмпочуваєтьсяпритемпературі18-20градусів.

Температурнийрежимдлялюдейзхронічнимизахворюваннями

Якщодляздоровихлюдейзмінатемпературногорежимупозначаєтьсянаїхзагальному самопочутті,тодляосібзхронічнимизахворюваннямизниженняабопідвищеннятемпературивсьогонакількаградусівможестатипричиноюсерйозногозагострення.

Наприклад,длялюдейзхронічнимизахворюваннямисерцязмінатемпературиможепризвестидо серцевих нападів.Так,зниженнятемпературиповітряможестатипричиноюсерцевогоспазму,апривисокій температурі(вище22-23градусів)серцепрацюєзпідвищеним навантаженням.Томувлітній часлікарірадятьсердечникамбільшечасупроводитивкондиціонованихприміщеннях,авхолоднісезонине включатибатареїнаповнупотужність,апідтримувативквартирітемпературу18-20градусів.

ЦентральнеопаленнятаГРВІ

Якцене парадоксально,алерозпалепідеміїгрипутаГРВІприпадаєнапочатокопалювальногосезону.Цікаво,щопідхопитивіруснавулиціпрактичнонеможливо.Аосьвтеплихізакритихприміщенняхвірусівдужебагато,інайчастіше зараженняГРВІвідбуваєтьсявприміщеннях.

Привключенніцентральногоопаленняповітрявквартирахстаєсухим,щопризводитьдо пересушуванняслизовихоболонокносовоїпорожнини.Усвоючергуцесуттєвополегшує потрапляннявірусівібактерійвверхнідихальнішляхи,томумитаклегкохворіємозастудамисамевзимку.

Виходомзі сформованої ситуації можестатизволожувачповітря.Завдякицьому нехитрому пристроювизбільшитевологістьповітряізбережітьоптимальнувологістьслизовихоболонокносовоїпорожнини.Оптимальноювідносною вологістюжитловихприміщеньвважається35-50%.Рівеньвідносноївологостіможнавизначитиза допомогоюспеціальноговимірювальногоприладугігрометра.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти