Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Як очистити легені завзятим курцям

Курцям корисно відвідувати лазню

Зелений чай містить антиоксиданти. Фото: www.gogetnews.info
Зелений чай містить антиоксиданти.
Фото: www.gogetnews.info

Паління-згубна звичка,позбутисявідякоїдужескладно.Навітьлюдям,якимцевдалося,щедовгийчасдоводитьсявідчуватинасобінаслідки паління.Зокрема,багатьохтурбуєхарактернийкашель.Вінможе незалишатидоситьдовгийчас.Особливо,якщолюдина палиладовгіроки.

Длятого,щобпозбутисявідкашлюінарештівдихнутиповітряна повні груди,необхідноочиститилегені.Пропонуємовамдізнатися,якжецезробити,пише
sobkor.net.

Фахівцістверджують,щопозбутисявідтоксинівіочиститилегеніможутьдопомогтипевніпродукти.Наприклад,вамдопоможутьананаси,якімістятьбромелін.Кориснийбудеічасник.Уньомузнаходитьсяалліцин,що розчиняєслиз.БагатівітаміномСімагніємяблукатакожбудутькорисні.

Не меншкориснийзеленийчай,що міститьантиоксиданти.Такожважливопити1,5-2літриводи.Рідинадопоможевивестислизітоксини,якінакопичилисявлегеняхврезультатітривалогопаління.

Не обійтисяібездихальноїгімнастики,яказмуситьвашілегеніпрацювати.Такагімнастикатакожпозитивнопозначитьсянастанісерцево-судинноїсистеми.Курцямтакожкорисновідвідуватилазню.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів