Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Як допомогти вашому імунітету

Імунній системі необхідне повноцінне харчування

У холодну пору року корисно пити ряжанку. Фото: moy-kroha.info
У холодну пору року корисно пити ряжанку.
Фото: moy-kroha.info

Тугаісльота,до якихдодаютьсятокашель,нежить,атоітемпература,неабиякускладнюютьжиття.Особливо,колитількиодужали,азастудапідкрадаєтьсязновуізнову.Алеє працюючіспособипідтримкиімунітету,якінасправдіпрацюють!

М'ясо і хрін

Длянормальногофункціонуванняімунноїсистеминеобхідноповноціннехарчування-білки,вітаміниімінеральніречовини.М'ясомаєбути присутніми у вашомураціоніякмінімумчерездень,пише healthinfo.ua.

Гарні такожбобові(квасоля,сочевиця,горох),якіпотрібно їстипаруразвтиждень.ОрганізмпотребуєтакожвітамінуА,якийперетворюєтьсязбета-каротину,що міститьсявжовтихічервониховочах-моркві, гарбузі,болгарському перці.ТакожвітаміномАбагаті печінка,яйцяівершковемасло.Багато хто не любитьброкколі.Адарма-вонаджерелобезлічікориснихречовин,наприклад,вітамінуСісульфорафану.

Не вартозабуватиіпроселен,що володієантиоксидантнимивластивостями.Йогоджерело-бразильськігоріхи(1-2штукивдень),злакиінирки.ВітамінСабсолютно необхідний.Всізнають,щойогонедоліклегкопоповнитилимонамиіапельсинами,наприклад,алемалохтоздогадується,щоцитрусовіможназамінитизвичайнимзвичнимхріном!

Додайте перчику

Перецьіпрянощіможутьстативашиминадійнимидрузямивсправізміцненняімунітету.Корицяігвоздика,імбиріженьшень,китайськийлимонникіехінацея-додавайтеїхвїжуічай.Капсаїцин,якийміститьсявперцічилірозслабляєкровоноснісудини,схожимвластивістьмаютькаріікуркума.Якщонемаєможливостііінтересудоіндійськихпрянощів,згадайтепро"антибіотикидлябідних",нашрідний часник.Лікарівважають,щовінстимулюєімуннусистемузарахунок збільшеннячислабілихкров'янихтілець.

Кефір і ряжанка на сторожі

Будь-натуральнийкисломолочнийпродуктобов'язковийдо застосуваннявхолодну поруроку.Укефірі,йогурті,ряжанцімістятьсякальційівітамінD,які зміцнюютьвашімунітет.Акориснібактеріїприводятьвпорядоктравнийтракт.

Вино

Хочалікарііне рекомендуютьвживатиалкогольврозпалсезонупростуднихзахворювань,вонине заперечуютькориснихвластивостейчервоноговина.Але-тількисухогоітількивкількостіодногокелихавдень,не більше!Червоневинопідтримуєсудинивтонусі,рекомендованадоза-50-100граміввдень.

Менше цукру

За данимиамериканськихмедиків,100грамівцукрузнижуютьздатністьбілихкров'янихтілецьборотисязінфекціямипротягомп'ятигодинпіслявживання.Тобтоцукерки,шоколадкиітортики-це,звичайно,смачно,алеабсолютно некориснодлявашогоімунітету!

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів