Головна Сьогодні

Як зробити шкіру обличчя красивою

За допомогою відбілюючих кремів шкіра згладжується і починає сяяти

Маски стягують пори, прибирають плями і покращують колір обличчя.
Маски стягують пори, прибирають плями і покращують колір обличчя.

Медичніпрацівникипротягомбагатьохроківзнали,щозмушуєлюдину відчуватисебедобре,не кажучивжепро імунну систему.Експертитакожвважають,щоєтіснийзв'язокміжзростаннямвпевненостівсобіжінкиіїїзовнішнімвиглядом.Оськількапораддляотриманняідеальноїшкіри,пише womenzone.org.

1. СПРОБУЙТЕКУБИКИЛЬОДУДЛЯОБЛИЧЧЯ.

Холоднаводаєвідміннимтонікомшкіри.Післяочищенняівідлущуваннязаповнітьраковинухолодною водоюідодайтекількакубиківльоду.Опустітьобличчявводуіпотримайтейоготам10секунд.Повторітькількаразів.Холоддопомагаєприбратинабряклість,покращуєтоншкіриістягуєвашіпори.Якщоувасжирнашкіра,додайтечайнуложкубілогооцтуілимонногосоку.

2. ВІДЛУЩУВАННЯ КАВОЮ

Використовуйтекавовугущузбляшанкиувасвдома.Візьмітьстоловуложку,додайтедостатнюкількістькокосовоїіоливковоїолії,щобзробитигуступасту,апотімобережнопомасажуйтесумішшюобличчя.

3. ВИКОРИСТОВУЙТЕ МАСКУ.

Омолоджуючімаскиможутьдативамнастількиідеальнийколір обличчя,щовизапростозможетепітихочначервонудоріжку.Такімаскистягуютьпори,прибираютьплямиіпокращуютьколір обличчя.

4. СТВОРІТЬ СЯЙВО.

За допомогоювідбілюючихкремівшкіразгладжуєтьсяіпочинаєсяяти.Такікремистимулюютьшкіруідопомагаютьстертислідивтоми.Мікропігментиприховуютьнедолікиіосвітлюютьколір обличчя.

5. МАСАЖ ПІД ОЧИМА.

Приберітьтемні колаінабряклість,швидкомасажуючинавколоочейзкремом.Не берітьконсилер,цезробитьтемні колащетемнішими.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти