Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Як соцмережі впливають на психіку підлітків

Добровольці виконали тести на якість сну, самооцінку, тривогу і депресію

Використання соцмереж і емоційна залежність були
Використання соцмереж і емоційна залежність були

Підліткамздається,нібивонизобов'язаніпостійноперебуватионлайнівідповідатинаповідомлення.Такий тискможепризвестидо тривоги,депресіїізнизитиякістьсну.ВченізУніверситетуГлазгоопитали467підлітків.Учасникирозповіли,якчастовонивикористовувалисоцмережі.

Крімтого,добровольцівиконалитестинаякістьсну,самооцінку,тривогуідепресію.Такождослідникиоцінилиемоційну залежність учасників.Наприклад,удобровольцівдізналися,щовонивідчували,якщоне могливідразужвідповістинаповідомленнявсоціальній мережі,пише meddaily.ru з посиланням Psych Central.

Аналізпоказав:використаннясоцмережтаемоційназалежністьбулипов'язанізнизькою якістюсну,зниженоюсамооцінкою,високим рівнемтривогиідепресії.Особливостраждалитіпідлітки,якісиділивсоціальнихмережахвночі.До речі,згідно з данимиіншогодослідження,якщопідлітокпроводитьвденьбільше двохгодинвFacebook,TwitterабоInstagram,уньогопідвищуєтьсяризикрозумовихпроблем,психологічногодистресуінавітьсуїцидальнихнахилів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів