Головна Сьогодні

Як захиститися від раку мозку

Команда провідних фахівців розповіла про основні методи запобігання розвитку онкології головного мозку людини

Онкология мозга обусловлена генетическими мутациями или плохим питанием. Фото: cont.ws
Онкология мозга обусловлена генетическими мутациями или плохим питанием.
Фото:  cont.ws

На думкуекспертів,ракцентральноговідділунервовоїсистемиєоднимзнайбільшнебезпечнихнедугнинішньогосуспільства.Прицьому,лікарідосі незнаютьточнихпричинйогопояви.Однак,насьогоднішнійденьмедикамвдалосявиявитикількаефективнихспособів,якіубезпечатьлюдейвідрозвиткуданоїхвороби.Засловамиекспертів,онкологіямозкуобумовленагенетичнимимутаціямиабопоганимхарчуванням,пише "Ортодокс".

Якзаявляютьдослідники,якщовідпершогофакторане можназастрахуватися,тодругийможназмінити.Фахівцістверджують,щоздоровіпродуктидопомагаютьзнижуватиризикрозвиткуракуголовногомозкута інших, не меншскладнихзахворювань.

Однимзнайдієвішихметодівпрофілактикиракуцентральноговідділунервовоїсистемиєрегулярневживаннячаюікави.Однак,не слідперестаратися,адженадлишокданихнапоївнегативнопозначаєтьсянадіяльностіорганів.

Щеоднимефективнимспособомвважаєтьсявикористанняриб'ячогожиру.Такожвданомупитанніважливіфізичнінавантаженняірозумовітренуваннямозку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти