Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Яка їжа допоможе схуднути

Налягайте на кавуни та помідори

Кавун допоможе схуднути. Фото: ivolga-organics.dabahm.com
Кавун допоможе схуднути.
Фото: ivolga-organics.dabahm.com

Існують особливіпродукти,які не тільки єкорисними для організму, але і сприяютьнормалізації вагиі позбавлення відзайвих кілограмів.Їхсписокдосить значний, однакдієтологи рекомендуютьзупинитисяна найбільшпопулярних з них, які можна легковключити в щоденнийраціон.

Кавун

Незважаючи на поширену думкупро те, щов кавуніміститься велика кількістьцукрів,вони являють собоюкориснурізновидсахаридов.При цьомув кавуніміститься велика кількістьрідини, завдяки якійз організмувиводиться велика кількістьшкідливих речовин, ізадовольняєтьсяйогодобова потребав рідині, пише neboley.com.ua.

Солодка картопля

Солодку картоплюбагато хто вважаєпродуктомз високим вмістом калорійі вуглеводів, але це невідповідає істині.Дієтологирекомендують вживатисолодкий картопля, оскільки насНасправді це одинз найбільш корисниховочів.Він багатийвітаміном С ібета-каротином.

Помідори

Помідори багатіликопеном,який допомагає організмуборотися з різнимивидамираку, а такожіз зайвою вагою.Доброю новиною єтакож те, щоне обов'язковоїсти тільки свіжітомати.Їх можна вживатив консервованомуабобудь-якому іншомувигляді,зазвичайпри цьому вонине втрачають своїхкорисних властивостей.Крім того,можна готуватитоматнийсоус івикористовувати його в якостіщоденноїдобавкив їжу.

Даніовочівже давновідомі як одні знайкорисніших.Велика кількістькориснихречовин, що містятьсяв огірках, робить позитивний впливна весь організм.Також відомо, щоданіовочі маютьчудовою здатністюблокуватинабірзайвих кілограмів.

Квасоляі сочевиця

Квасоляі сочевицяє однимиз найпопулярніших продуктівсереддієтологів.Вони багатібілком, магнієм,залізом іцинком.Існує безлічспособів вживанняданихпродуктів, наприклад,у вигляді салатуабосупу.Якщо ви хочете позбутисявід зайвих кілограмів, тодієта, заснована набобових,стане відмінним вибором.Також вонадопоможе знизитирівень шкідливогохолестерину в крові.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів