Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Які продукти затримують старіння

Робіть цукрові маски і їжте сиру папайю

Нанесення цукру на обличчя корисно. Фото: myformat.club
Нанесення цукру на обличчя корисно.
Фото: myformat.club

Британськікосметологиопублікувалирейтингнайбільшнезвичайнихпротивіковихпродуктів,вчислоякихпотрапивіцукор.Правда,йогоне рекомендуєтьсявживативсередину,апотрібнонакладатинаобличчяу виглядімаски,пише medinfo.ua.

Вживання цукру прискорює процеси старіння, оскільки він сприяє глікірованню, під час якого відбувається розвиток компонентів, що знищують білки колаген та еластин, вкрай необхідні для молодої шкіри. Але нанесення цукру на обличчя корисно, так як він є натуральним зволожувачем, що допомагає притягувати вологу до клітин. Ось чому медові маски приносять такий позитивний ефект. Цукор також є натуральним джерелом гліколевої кислоти, яка покращує зовнішній вигляд шкіри і її текстуру. Розтертий в блендері цукор треба змішати з оливковою олією і однією чайною ложкою меду.

Папайя єнатуральнимджереломвітамінуС,який відіграє важливурольврегулюваннівиробництваколагенуізагоєннішкіри.Папайявважаєтьсяпотужнимантиоксидантом,вонауповільнюєпошкодження,викликаніворганізмівільнимирадикалами.Чимбільшесироїпапайївивключаєтевсвійраціон,тимбільшекористіотримуєте.

Арганова оліясправедливоназиваютьоднимзкращихзасобівборотьбизвіковимизмінамишкіри.УньомуміститьсявдваразибільшевітамінуЕ,ніжволивковій олії.Цейвітамінпоглинаєенергіювідультрафіолетовихпроменівізахищаєшкірувідїхвпливу.Вінтакожволодієпротивірусним ефектомізберігаєрівеньзволоження.Використовуйтеарганову оліюзамістьоливкової,але незанадтопересмажуйтеїжу,інакшевизнищитевітамінЕ.Цяолія -прекрасназаправкадлясалату.

Флавоноїди косметологичастоназиваютьвітаміномP.Цікомпонентизабезпечуютьрослинамжовтіічервоно-синівідтінки,аулюдинивонизміцнюютьстінкикровоноснихсудиншкіри,знижуючивидимістьвенітемнихкілпідочима.Флавоноїдитакожпідсилюютьмікроциркуляціюшкіри,допомагаючидоставлятинутрієнти та кисеньвверхнішари.Цікомпонентимістятьсявягодах,гречці,шипшині,атакожмайжеу всіхфруктахіовочах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів