Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Яке питання хвилює вашу підсвідомість – унікальний тест

Знайдіть відповідь на головне питання, яке хвилює вас зараз

У чому сила слів.
У чому сила слів.

Багатьом знайомаситуація:стоїш нароздоріжжі,не знаєш, кудирушити,і в цей частак хочетьсяпочути порадузверху,який у двохсловахнаправитьна істинний шлях.Якщонебесатакирозверзнутьсяі вамзвідтипідкажутьправильний напрямокрухув житті -добре, протетакщастить лишеодиницям.А всім іншимми пропонуємоінший варіантпошуку відповіді – у своїй підсвідомості. Адже дійсно, кому краще знати про життя людини, як не йому самому?

ЗНАЙТИ ВІДПОВІДІ ПРО ЖИТТЯ ЗА 20 ХВИЛИН

Процес пошуку звітного рішення зазвичай займає близько 15-20 хвилин, які краще провести в спокійній обстановці.

ІНСТРУКЦІЯ. Візьміть чистий аркуш паперу і з лівого боку зверху вниз в стовпчик один під одним напишіть 16 іменників в однині. Думати не треба – швидко пишіть будь-які слова, які приходять на розум. Після цього для кожної пари слів (написаних один під одним) напишіть слово-асоціацію. Ось тут вже поспішати і писати перші-ліпші словане слід.Ваша мета-знайти саме теслово, яке,на вашу думку,однозначноє "спільним знаменником"для пари.Урезультаті у вас вийдевісімслів.Зновурозбийтеїхна пари(перше з другим;третє зчетвертимі так далі)і зновунапишітьасоціацію дляодержанічотирьохпар.Відповідно,у вас вийдечотири слова. Важлива умова -словане повинні повторюватися,тобто протягомусього вправине повинно бутижодної париоднакових слів.Навітьякщо вам дуже хочетьсянаписати щосьіз уже наявного, напружтерозум ізнайдітьзаміну.Отриманісловазновурозбийтена париі зновунапишітьасоціацію (цього разувийде двіпариі двановихслова). Щоб легше було розібратися, дивіться схему праворуч.

ЗАПОВІТНЕ СЛОВО. Наприкінці вправи знайдіть і напишіть слово, що асоціюється у вас з останньою парою слів. Це і є ваш заповітний ключ – відповідь на нагальне питання або вказівка до дії.

ІГРЫ РОЗУМУ. "Якщо вибудетевиконувати вправу, сувородотримуючись інструкції,то отримаєтерезультат,який буде вампідходитина100%, – говоритьпсихолог ІринаКричевська.-Також підчас виконанняу васвиникатимерядцікавих думокі асоціацій, які тежслід записатинаокремому листочкуі періодичноперечитувати.Частой саме слово, і ці незвані думки не тільки відображають вашу дійсність, але й можуть допомогти сформувати ідею, здатну змінити хід подій".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів