Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Куріння може призвести до появи живота

У своєму дослідженні вчені проаналізували 29 випробувань за участю майже 150 000 осіб

Фото: world.fedpress.ru
Фото: world.fedpress.ru

Інтенсивнекуріння можедопомогти знизитивагу, алетакожможе призвести до появиживота,говорять ученіз Університету Глазго, повідомляє "Ортодокс".

У тойчас як багатокурців посилаютьсянастрахнабору вагив якості причинипродовженнякуріння,фахівці виявили, що курцібільшсхильні до появижиру в області живота, ніждо наборузайвої маси.Зокрема,жир накопичуєтьсяв центральнихрайонах,в результаті чогофігурапочинає нагадуватияблуко.

У своєму дослідженні вченіпроаналізували29випробувань за участюмайже150 000осіб, що містятьдані про їхзвичкоюкуріння,вазііокружності талії.Аналіз показав,що збільшення кількостіспоживанихсигаретприводилидо зменшенняіндексу маситіла (ІМТ), що дозволилоприпустити, щоінтенсивне куріннясприяє зниженню ваги.Однакданітакож показали, щовтой час як загальнийІМТу завзятих курцівбув нижчим,окружність таліїу нихбула вищою, ніжу некурящих.Експерти попереджають, щожир, що накопичується вобластіживота,можепідвищувати ризикрозвитку діабету іхвороб серця.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів