Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Мерзляки" живуть довше інших людей – вчені

Гормональні зміни стають причиною того, що людина постійно замерзає

Якпоказалоноведослідження,люди, які постійномерзнуть,живутьнабагатодовше за інших.Засловамивченихзі СполученихШтатівАмерики,температуратіламаєзв'язокзтривалістюжиття, пише aspekty.net.

Якпоказуєдослідження,гормональнізміни,якітрапляютьсяворганізмілюдини,стаютьпричиноютого,щовінпостійнозамерзає,цедоситьнеприємно,однак,якбуловстановлено,кориснодлялюдей.

Обмінречовинпочинаєсповільнюватися,цедаєможливістьзберегтитеплоіенергію.Зниженнятемпературивідбуваєтьсяутихреспондентів,якізнизиликількістьспоживанихкалорій.Грунтуючисьнацихвисновках,фахівціплануютьрозробитилікарськіпрепаратидлятого,щобпродовжитижиттялюдини.

Авторироботидодають,щозниженняспоживаннякалорійдозволитьне тількипродовжитисобіжиття,алеіповернутистрункість,позбутисявідожирінняабопростоскинутизайвікілограми.Вонивчерговийразнагадують,щоожиріннястаєпричиноюрозвиткустрашнихнедуг,такихякракабоцукровийдіабетдругоготипу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів