Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Чоловіки краще орієнтуються в просторі завдяки тестостерону – вчені

Відчуття напрямку у чоловіків більш ефективно

Вчені досліджували мозок жінок і чоловіків. Фото: instagram/zhenskiylepet
Вчені досліджували мозок жінок і чоловіків.
Фото:  instagram/zhenskiylepet

Чоловіки краще орієнтуються в просторі, ніж жінки через те, що їх мозок здатний правильно визначати напрямок руху набагато швидше.

Про це повідомили вчені Норвезького університету природничих наук і технології, з деталями дослідження можна буде ознайомитися в журналі Behavioral Brain Research в лютому 2016 року.

"Почуття напрямки у чоловіків більш ефективно. Вони просто-напросто швидше здатні досягти точки призначення", – коментує професор, доктор медицини Карл Пінтцка.

Вченими встановили, що чоловіки краще справляються з просторовими завданнями, що безпосередньо пов'язано саме з статевими гормонами.

Дослідження було зроблено на основі результатів МРТ (магнітно-резонансної томографії). Згідно з даними вчених, в процесі орієнтування в просторі чоловіки і жінки задіють різні ділянки головного мозку.

При цьому дослідники пояснили, що мозок чоловіків і жінок розвивався по-різному через відмінності в діяльності – чоловіки займалися в основному полюванням, а жінки збиранням. Однак при введенні жінкам тестостерону було визначено, що вони починають використовувати гіпокамп в тій же мірі, в якій зазвичай його використовують чоловіки, що доводить зв'язок почуття напрямки зі статевими гормонами.

Раніше повідомлялося, що високий зріст чоловіка є ключем до щасливого шлюбу. За даними вчених, дамам просто подобаються високі чоловіки, хоча вони і не змогли точно сказати чому.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів