Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Наскільки добре ви справляєтеся зі своїм часом – унікальний тест

Дайте відповідь на питання і дізнайтеся, як використовувати час з розумом

Щиросерде тестування полегшує розуміння себе.
Щиросерде тестування полегшує розуміння себе.

Комусьйого не вистачає,хтось йоговбиває, авін йде, не звертаючиніякої уваги нінаперше,ні надруге.А покичас іде,намтреба вчитисяйоговикористовувати з розумом, адля початкудізнатисяпро свій стильповодження зцією константою.У всіхвін різний,тому однілюдивстигаютьзвернути гориза день,а іншимне вистачаєрокуна обдумуваннямрії.До якого типуналежите виі що робити,щоб цейтиппоміняти,ви дізнаєтесяз тіста.

ІНСТРУКЦІЯ

Оцініть себе в балах:

  • 0 — майже ніколи
  • 1 — іноді
  • 2 — часто
  • 3 — майже завжди

.png_170

ЗНАХОДИМО СВІЙ ТИП

Отже, прийшов час порахувати бали.

0—15. Ви не плануєте свій час і перебуваєте під владою зовнішніх обставин. Ви досягнете своїх цілей, якщо складете список пріоритетів і будете дотримуватися його.

16—20. Ви намагаєтеся опанувати свій час, але не завжди досить послідовні, щоб мати успіх.

21—25. У вас досить високий рівень менеджменту.

26—30. Ви можете служити зразком для кожного, хто хоче навчитися раціонально використовувати свій час – у вас є чому вчитися.

НЕ ДУМАЙ ЗВЕРХНЬО

Всім, хто набрав до 20 балів варто прочитати вижимку з основних принципів тайм-менеджменту, запропоновану київським психологом Олексієм Фроловим, і сьогодні ж почати застосовувати ці поради на практиці.

ЧАСИ ПІК. Намагайтеся працювати в години пік своєї ефективності. Так ви встигнете зробити більше роботи високої якості за короткий проміжок часу.

НЕПРИЄМНЕ ВПЕРЕД. У списку справ завжди є найнеприємніше. Не старайтесь відкладати його в довгий ящик: воно нікуди не дінеться, а енергія на "постійно пам'ятати про нього" буде витрачатися. Зробіть його в першу чергу.

СТОП ЛАЙК. Роблячи важливі справи, відключіть соцмережі на будь-яких носіях, навіть якщо в цей час ваші друзі чи вороги обговорюють реальну загрозу вторгнення інопланетян на Землю. Якщо для роботи необхідно дивитися стрічку, поставте самообмеження: не більше 10 новин за один перегляд.

ПРАВИЛО 10/90. Воно говорить: 10% часу, витраченого на планування, економить 90% протягом її дозволу.

НІ. Навчіться відмовляти людям і своїм думкам, які заважають працювати.

ВІДПОЧИНОК. Регулярні перерви рятують від перенапруги: 10-15-хвилин щогодини (якщо завдання ємна). Або ж за принципом: "Зробив діло – гуляй сміло", – навіть якщо справа маленька, а гуляти ви будете з чашкою чаю на балконі п'ять хвилин.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів