Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Названо ідеальний вік для схуднення

Британська компанія Forza Supplements, яка виробляє харчові добавки, провела дослідження, щоб виявити ідеальний вік для схуднення

Фото з архіву "Сегодня"
Фото з архіву "Сегодня"

Яквиявилося,кращийвікдляжінок-32 роки,акращийвікдлячоловіків-31рік,пише "Ортодокс".

Входіопитування,проведеногосеред 1000британськихчоловіківіжінок,фахівціз'ясували,щооптимальнимвікомдлявтративагиєвіквід30до35років.Самевцейпереломниймоментвжиттілюдихочуть,яків20років,залишатисявгарній форміібутиздоровими.

Після35роківлюдирідкосидятьнадієті,томущопочинаєтьсястарінняорганізмузмушуєїхприділятименшеувагисвоїйзовнішності.Дієтав20роківтакожможевиявитисяневдалою, оскількимолодьрідкоконтролюєсвоїпоривиісхильнадобезтурботнихвеселощів.

Більшістьопитаних(82%)сказали,що,швидше за все,будутьдотримуватисяправильного харчуванняпісля30років.Більше третиниопитанихжінок(37%)ічоловіків(36%)назваливіквід30до35роківкращим часомдлясхуднення.

Однимзфакторів,що спонукаютьжінокхуднутивцьомувіці,єнародженнядитини.Середнійвікжінок, які народжуютьуВеликобританіїприпадає самена30років.

Ймовірнавтратадитиничереззайву вагуєпотужнимстимуломдляжінок-вцьомузізналися56%опитаних.Вступ до шлюбутакожможесприятливопозначатисянанамірі схуднути-жінкихочутьвиглядатипривабливішевочахсвогообранця.42%опитанихжінокзаявили,щопіслявесілляїмсталолегшесхуднути,оскількиунихбільше небуломожливостібезмірноїсти і пити,яквмолодості.СереднійвікнареченоївВеликобританіїтакожскладає30років.

Отриманірезультатифахівціпояснюютьтим,що30роківєважливимвікомдляобох статей.Починаєтьсяпроцесстаріння,ілюдивідчайдушнонамагаютьсяповернути час назад,звертаючисьдо дієтіправильного харчування.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів