Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Визначено нові причини появи целюліту

Незважаючи на те, що, як здавалося, про целюліт відомо вже давно і практично все, на ділі так не вийшло

Фото: narodpomojet.ru
Фото: narodpomojet.ru

ДослідженняШерілаКарчерііДевідаМакДеніелчіткопоказали,щовідомийсписокпричинпоявицелюлітубувдалеко неповним.Крімтого,уминулихдослідниківданогопитанняне названісправжніприроднімеханізми,якіпризводятьдо появиапельсиновоїкірки,пише "Ортодокс".

Наприклад, в черговий раз підкреслюється, що люди, які мають проблеми із зайвою вагою і ті, хто ніколи не скаржився на ожиріння, в рівній мірі схильні до утворення целюліту. Крім цього, взагалі потрібно перестати переплітати цей процес появи целюліту з неправильним харчуванням. Шеріл Карчері неодноразово підкреслив, що збільшення маси тіла хоч і підвищує шанси на появу целюліту, але це лише одна з безлічі причин, частина складного механізму. Сам по собі целюліт взагалі утворюється не в результаті набору ваги, як прийнято думати, а в результаті порушень найскладніших функцій мікроциркуляції в жировій тканині. Дані процеси, низка помилок в роботі організму призводять до того, що організм сам генерує диспропорцію білка і жиру. Після того як клітини завершують виділення продуктів життєдіяльності, вони, що цілком логічно, починають роздуватися, накопичувати жир, токсини і рідину. Звичайно ж, з цього випливає найважливіший висновок про те, що дієти взагалі не створювалися для того, щоб позбавлятися саме від целюліту, тому що неправильне харчування і малорухливий спосіб життя тут ні до чого.

Якщо говорити про дійсно корисні методики лікування целюліту, вірніше, позбавлення від нього, то тут треба врахувати ряд факторів. Адже сам по собі целюліт – це природне явище, він не є ознакою проблем з організмом, слабкого імунітету або хвороб. Тому для ліквідації ненависної "апельсинової кірки" треба звернутися до лікаря. Тому що без загального дослідження, неможливо визначити причини целюліту. Наприклад, найчастіше причиною целюліту стає генетичне відхилення, яке зустрічається дуже і дуже часто. У тому випадку, якщо генетика була не на вашому боці, боротьба з целюлітом буде досить складним і затягнутим процесом, але важливо, що перемога все одно буде на вашому боці.

Пам'ятайтепро те,що через особливе розташування волокончоловікименш схильнідо целюліту,алевінідлячоловіківєцілкомреальнимпроцесом,простоменшвираженим.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів