Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Поглинання печива і тістечок може насправді стати причиною депресії – вчені

Фахівці виявили, що транс-жирні кислоти, які зазвичай зустрічаються в хлібобулочних і оброблених харчових продуктах, можуть змінювати регулювання емоцій

Фото: kushaem.biz
Фото: kushaem.biz

Після напруженогоднябільшість знасзвертаютьсядо печива, вважаючи, щовоно допоможевідчути себе краще.Аленове дослідженняамериканських ученихз Державного університетуСан-Дієгопоказало, що поглинанняпечива ітістечокможе насправдістатипричиною депресії, повідомляє orthodox.od.ua.

Фахівцівиявили, щотранс-жирні кислоти,які зазвичай зустрічаютьсявхлібобулочних іоброблених харчовихпродуктах,можуть змінюватирегулювання емоцій.
Вивчення5000 осібпоказало,щолюди, які вживалинайбільшу кількістьтранс-жирів,малинайменшийконтрольнадсвоїми емоціями.
Зокрема, вонибули меншобізнаніпро свої почуття, меншою міроюбули здатніточночитатиемоціїі меншою міроюбули здатнірегулюватисвій настрій.Прицьому було встановлено,щоколи люди почалиспоживати меншетранс-жирнихкислот,вони змогликраще регулюватисвій настрій.

Вчені плануютьдізнатися більшепро зв'язок міжтранс-жирнимикислотамиі психічним здоров'ям, тому щовідносини щепогановивчені.Вони сподіваються,що отримані результатиприведутьдо кращого розуміннятого, як харчуваннявпливає на нашіемоції.Медикитакож попереджають,що харчуванняз високим вмістомтранс-жирів можепризвести до підвищення рівняхолестерину в крові, що,всвоючергу, збільшуєризик розвитку хворобсерця,інфарктів та інсультів.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів