Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Застосування Wi-Fi призводить до раку – дослідження

Вчені будуть продовжувати дослідження, щоб прийти до єдиної думки про те, наскільки небезпечні новомодні гаджети для кожного з нас

Фото: odessanews.biz
Фото: odessanews.biz

З розвитком сучасних технологій фахівці все частіше ставлять запитання, наскільки ці нові розробка безпечні для людини. Так недавні дослідження показали, що мобільні гаджети та часте застосування Wi-Fi, негативно відображається на стані людини. А саме, порушують всі обмінні процеси організму, і викликає розвиток ракових клітин у здорової людини, повідомляє "Ортодокс".

Окрім можливості негативного впливу на людину нових гаджетів, від дії мобільних пристроїв сильно страждає і вся зовнішнє середовище. Наприклад, вченими було доведено, що під впливом не погодних умов, а саме мобільних вишок, які видають електромагнітне випромінювання, з дерев починає сповзати кора.

Крім цього радіація, яка виходить від випромінювання точками подачі Wi-Fi і смартфонами, стає причиною розвитку нейродегенеративних захворювань, і формування ракових клітин. Не новина і те, що від електромагнітного випромінювання з'являються роздратування покриву шкіри і головні болі, втому. А відбувається цей згубний вплив, як доводять експерти таким чином: Wi-Fi-роутери і смартфони посилають випромінювання, яке створюють в організмі реакцію, що виробляє реактивний кисень. Після цього живі клітини починають окислюватися, і це створює загрозу формування злоякісних новоутворень. Які проблеми і захворювання виникають від застосування мобільних телефонів, інтернет-ресурсів?

Часте використання мобільного зв'язку та ноутбука може призвести до безпліддя, а особливо у чоловіків. Випромінювання електромагнітними променями від мобільних телефонів в людини починає руйнуватися активність роботи головного мозку (доведено вченими інституту Національного охорони здоров'я). Будь-які засоби мобільного зв'язку викликають серйозну залежність людини (показали дослідження, проведені в університетах США). Порушується робота імунної, серцево-судинної та ендокринної систем організму людини, сну. Використання мобільних впливає на чуйність і концентрацію, а також підвищує чутливість до ЕМП.

Симптоми, які найчастіше виникають у людей з підвищеною гіперчутливістю: пошкодження нервової системи (напруження); шкіра (висипання; тіло (біль м'язів); очі (втома, кон'юнктивіт). Вчені будуть продовжувати дослідження, щоб прийти до єдиної думки про те, наскільки небезпечні новомодні гаджети для кожного з нас і планети в цілому.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів