Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

П'ять найбрудніших місць на кухні

Вчені виявили, що на кухонних губках, рушниках і обробних дошках знаходиться величезна кількість бактерій


Раковина - одне з найбрудніших місць на
Раковина - одне з найбрудніших місць на

Кухняможевиявитисясправжнім розсадникоммікробів.Згідно з новим дослідженнямамериканськихвченихзУніверситетуДрекселя,чистотабільшостінашихдомашніхкухоньне відповідаєстандартамгігієнипідприємствгромадськогохарчування,пише likar.info

"Харчовевідправленнянайчастішевідбуваєтьсячерезігноруванняправилгігієнинавласній кухні",-стверджуєДженніферКуінланзУніверситетуДрекселя.

ВченізУніверситетуДрекселявивчили100домашніхїдалень.РезультатисвогодослідженнявониопублікуваливжурналіJournal of Food Protection.

"Практичнонавсіхкухняхмивиявилипатогеннімікроорганізми.Наприклад,стафілокок,сальмонела,кампілобактер(спіралеподібніграмнегативнімікроаерофільнібактерії)ілістерії.Особливобагатоїхвхолодильнику,надвернихручках,враковині,нагубах",-розповілаКуінлан.

Холодильник

У97%випадківгосподинінеправильнозберігаютьм'ясо.М'ясоповиннозавждиперебувативнизу,підготовимидо вживанняпродуктами,підфруктамиіовочами.Справавтому,щоводаісікзм'ясаможутьстікатиізабруднитиіншіпродукти,якізнаходятьсявхолодильнику.

Згідно з рекомендаціямиамериканськогоУправлінняз санітарного наглядузаякістюхарчовихпродуктівімедикаментів,температуравхолодильникуне повиннаперевищувати+4ºC.Алев43%кухонь,які брали участьвдослідженніУніверситетуДрекселя,цяцифрабулапомітновище.

Якщотемпературавхолодильникувищерекомендованих+4ºC,товньомуточноможназнайтилістерії,грампозитивніпаличкоподібнібактерії,що викликаютьлістеріоз.Цібактеріїпредставляютьособливунебезпекудлявагітнихжінок,літніхлюдейілюдейзослабленимімунітетом.

Губки і серветки

У45%обстеженихбудинківвченізнайшлипатогеннімікроорганізмихарчовогопоходженнянагубахдляпосуду.

"Губкиірушники-справжнісінькіінкубаторибактерій.Нанихмивиявилибагаторізнихбактерій,включаючиістафілокок.Якщохтось ізгосподиньпротираєтакимигубкамита рушникамиякісьпредметинакухні,то,звичайно,бактеріїщешвидшерозмножуютьсяіпоширюються",-пояснилаКуінлан.

За данимивченихзУніверситетуАрізони,нашестиквадратнихсантиметрахгубкиміститьсяблизько10 млн.бактерій.Причомусаменагубахнайчастішезустрічаєтьсябактеріякампілобактер,винуватицярізнихзахворювань,починаючивідгастроентеритуізакінчуючисиндромомГієна-Барре.

Такщо,чимчастішевиперетерушники,тимкраще.Ащекращевикористовуйтеодноразовіантибактеріальнісерветки.

Раковина і все, що знаходиться поруч

Практичновполовиніраковин,обстеженихвченими,виявленібактерії.У15%випадкахзнайденакишковапаличкаEscherichia coli(грам-негативнапаличкоподібнабактерія,широкопоширенавнижній частинікишечникатеплокровнихтварин),деякіштамиякої(наприклад,STEC)призводятьдо важкогохарчового отруєння.

Прицьомураковининайчастішеєнайбруднішиммісцемнакухні.82%раковинувченихпройшлипідгрифом"забруднені".Ділянкинавколораковинитакожне можнавважатичистими.Навпаки,тамтежприсутнірізніпатогеннімікроорганізми,особливовтому випадку,якщогосподиніне використовуютьдезінфікуючізасоби.

Обробні дошки

Найбруднішемісценаобробній дошці-борозенка,залишенаножем.Рекомендуєтьсячастішемитиобробні дошкиантибактеріальнимизасобами,атакожрегулярнооновлюватикухонне начиння.

У 2015 роцівжурналіFood Microbiologyз'явиласястаттяамериканськихвченихзУніверситетуДжорджії,деговорилося,щоножіітеркичастоєджереломперенесенняпатогеннихмікроорганізмів.Вченіпомістилинаножіітеркибактеріїсальмонелиікишковоїпаличкиівлаштувалиспостереженнязаїхрозповсюдженням.Виявилося,бактеріїпоширюютьсяблискавично.

Такождослідникивиявили,щонайбільшемікроорганізмівпотрапляєнаніжпринарізціпомідорів,іменше-зполуницею.

Миски і тарілки для домашніх тварин

Посудутвариннакухні немісце.Не вартовлаштовуватисобакамікішкам"їдальню"у вашій.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів