Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Різка відмова від алкоголю призводить до ранньої смерті – вчені

Люди, що повністю відмовилися від алкоголю, помирають раніше інших

Фото: cognac.web-3.ru
Фото:  cognac.web-3.ru

Вчені зТехаського університету в Остініпід керівництвом психологаКарлаХолаганаприйшли до висновку,що повна відмовавід спиртногонебезпечнішеалкоголізму.Результати дослідження, опублікованого в журналіAlcoholism:Clinical and Experimental Research,підводять підсумокдвадцятирічноїроботі, повідомляє агентство Рідус

В експерименті взялиучасть більше1800осіб у віці від55до 65 років,яких розділилина три групи:алкоголіки,помірно п'ютьінепитущі.

З'ясувалося, щолюди,які повністю відмовилися відалкоголю,вмираютьраніше за інших.В середньому,69% з нихне доживають до65років.Середалкоголіківтакихнабралося60%, а середпомірнопитущих- всього41%.Іце незважаючи на те, що вживання алкоголю, очевидно,підвищує ризик розвиткухвороб інещасних випадків.

При цьомузалежність відінших факторівне простежується.Не важливо, скількиви заробляєте, як частозаймаєтеся спортомі скількиу васдрузів.

Найголовніший жзгубний вплив наорганізм людини чинитьрізка відмовавід спиртного.Якщоалкоголіквирішитьзав'язатиіз згубною звичкою, швидше за все, вінвідійде в інший світзначно раніше, ніжякбипродовжуваввипивати.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів