Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Шість способів, як схуднути без дієт

Американський дієтолог Трейсі Манн у своїй книзі "Секрети лабораторії харчування" пропонує кілька простих, але дієвих стратегій.

Фото з архіву "Сегодня"
Фото з архіву "Сегодня"

Зробітьздоровуїжудоступною.Хочете їстибільшефруктів?Поставтевазузниминастіл,очистітьірозділітьначасточки.Овочіможнапрямовденьпокупкивимити,почистити,нарізатиіприбративхолодильник-так,щобпотімможнабулодістатиімоментальнозмішатисалатабопокластиїхнасковорідку,пише "Ортодокс".

Залишайтесязовочамиодиннаодин."Минеодноразовопроводилиподібнідослідивуніверситетськійлабораторії.Одного разувключилишколяраммультфільмиізапропонуваливякостізакускидрібнонарізануморквуідражеM&Ms",-розповідаєМанн.Однимдалите й іншевідразу,іншим-спочаткуморквину,ачерез5хвилиндраже.Ті,хтоспочаткуотримавморквину,з'їлиїїбільше,ніжті,комудалиїїразомзцукерками.

Їжтезтими,хтовіддає перевагу здоровій їжі.Якщовисидитезастоломзлюдьми,якінакладаютьсобіовочевийсалат,тонепомітносаміпочинаєтеробитите саме.Векспериментілюдейрозділилинагрупипотроєідвохвкожній групіпопросилизаобідомїсти тільки овочі,аботількисир,абосолодощі.Укомпаніїдвох"вегетаріанців"третійтежпочинав їстибільшеовочів;принципзберігавсяізіншимипродуктами.

Змініть ставлення до ласощів. Уявіть: колега принесла на роботу коробку пончиків. Ви не хочете їх їсти, але вони стоять перед вами. Один із способів відмовитися від ласощів – подумати про майбутнє. Про те, що на наступному тижні буде вечірка, на якій ви хочете блищати в новій сукні. Або про те, що з'їдені зараз три пончики завтра вранці дадуть надбавку у вазі. Можна спробувати подумати про ласощі абстрактно: не як про повітряні солодощі з глазур'ю і чудовою цукровою скоринкою, а як про універсальний десерт круглої форми коричневого кольору з кольоровими плямами і діркою посередині.

Не забороняйтесобі.Ніколи незарікайтеся,щовгостяхабовкафене будетеїсти"шкідливого".Кращепообіцяйтесобі,що,до всього іншого,з'їстетамсалат.Частка "не"взагаліпоганопрацює,колисправастосуєтьсяпсихологічнихустановок."Якщояпроголодаюсь,то не будуїсти шоколад"не такефективно,як"якщоя зголоднію,тоз'їмяблуко".Говорячи"ні"шоколаду,виврезультатідумаєтепро нього,замістьтогощобзнайтийомуальтернативу.

Насолоджуйтесьтутізараз.Їжтеласощіповільно,смакуючи,насолоджуючисьними.Ібездокорів сумління.Численнідослідженняпоказують,що,чимповільнішемиїмо,тимменшез'їдаємоішвидшенаїдаємося.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів