Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Симптоми і наслідки артриту

Ревматоїдний, реактивний і псоріатичний артрити – захворювання, які погано піддаються лікуванню, тому вони дуже сильно вимотують організм хворої людини

Фото: Григорій Салай

Іпроблемаускладнюєтьсятим,щобільшістьтипівартритівсупроводжуєтьсязапаленнямсуглобів,вониприпухаютьіболятьнавітьвстаніспокою(інодіночами),пише "Ортодокс".

Аленайнеприємніше-цезміни,що відбуваютьсяворганізміприартритах.Адженерідконаслідкиартритівнегативновпливаютьнавнутрішніоргани,втомучислінасерце,печінку,нирки,шлунокілегені.Дізнатисяпро те,заякими симптомамидіагностуєтьсяартрит,виможетезцієїстатті.

Більшість різновидів артритів належать до аутоімунних захворювань. Тому вони викликають серйозний збій імунної системи. В результаті збою імунні клітини-лімфоцити починають працювати неправильно. Вони повинні розпізнавати і знищувати бактерії і віруси, але з якихось причин лімфоцити "збиваються з курсу" і атакують власні суглоби, тим самим руйнуючи їх.

Причини, за якими клітини-лімфоцити починають неправильно сприймати клітини рідного їм організму, можуть бути найрізноманітнішими. У деяких випадках це може бути якесь інфекційне захворювання або прихована інфекція. Приблизно в 40% випадків подібних порушень це може бути гостре респіраторне захворювання, грип, або ангіна, а також загострення хронічних інфекційних захворювань.

Як показали останні медичні дослідження, після перенесених інфекційних захворювань у людини всередині хворих суглобів можуть залишатися мікроби або навіть віруси, на які рецептори імунних клітин реагують як на чужорідні клітини.

Бувають випадки, коли початку захворювання передує травма або сильне переохолодження. Але найчастіше таке захворювання, як артрит провокує сильне емоційне переживання або важкий стрес. У багатьох людей хвороба починалася після будь-яких проблем в особистому житті.

Артрит необхідно лікувати. І починати лікування слід якомога раніше. В ідеалі хворому повинна призначатися комплексна терапія. Одна з важливих складових успішної боротьби із захворюванням – дієта. Наприклад, доктор Євдокименко рекомендує своїм пацієнтам при лікуванні артриту дотримуватися такої дієти:

обмежити вживання кухонної солі;

відмовитися від вживання смажених або копчених продуктів (в тому числі ковбасних виробів);

відмовитися від вживання консервованих продуктів
.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів