Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Тонке волосся: як створити об'єм

Експериментуйте з проділом і використовуйте мелірування

Власницям тонких пасм варто придивитися до бобу з довжиною волосся&l
Власницям тонких пасм варто придивитися до бобу з довжиною волосся&l

Якщоволоссявідприродитонкіірідкі,створитиоб'єм,звичайно,не такуже йпросто.Алереально!

1. Найпростішийспосібстворитиоб'єм-нанестина вологелоконимусінакрутитиїхнап'ятьхвилиннатермобігуді(досамихкінчиків).

2. Маєзначення,який засібдляукладкинаноситься, пише my.goodhouse.com.ua. Наприклад,пінкипристворенніоб'ємнихукладокмалоефективні,особливоякщовикористовуєшфен.Вцьомувипадкукращевзятимус.Не підходятьігелі,івоски.Вонинезамінні,колипотрібнорозставитиакценти.Пам'ятайте,щонатонкому волоссіпогановиглядаютьстатичніукладання-стежте,щобвашпродуктдлястайлінгузабезпечувавеластичнуфіксацію.

3. Колисушітьволоссяфеном, не направляйтеповітрянаоднузонудовше10секунд,інакшелоконипересушатсяіне вкладутьсявзачіску.Тримайтеприладнавідстані20смвідволосся.Прицьомуслідпам'ятати,щоукладкавийдепишнішеіакуратніше,якщовибудетеформувати її,рухаючисьвідпотилиці до маківки.Обробляйтефеномвузькіпасма-вониповиннібути неширше,ніжсоплоприладу.Волоссяпотрібногладкозачесатиінатягнути.

4. Укладаючифеномкороткістрижки,спочаткуобробітьпасмазбокунадвухами-самевонистворюютьпотрібнуформузачіски.

5. Експериментуйтезпроділом:змінюючимісцейогорозташування,можнане тількишвидкоосвіжатизачіску,а йнадавати волоссюдодатковийоб'єм.

6. Власницямтонкихпасомвартопридивитисядобобуздовжиноюволоссядопідборіддяабопажузпір'їнкамипоконтуру.Хлоп'ячістрижкине підходять-дужекоротке тонке волосся здаєтьсярідким.

7. Візуальнододатизачісціоб'ємдопомагаємеліруваннязолотистимипрядками.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів